Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek most gyermeke van vagy...

Akinek most gyermeke van vagy terhess, az most szeretett volna kisbabát vagy később?

Figyelt kérdés
Ki akar gyereket,de nem jön össze?

2014. okt. 26. 23:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Terhess???? :O
2014. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy nagyon értelmetlen kérdés.
2014. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Van egy közel 2 éves fantasztikus kisfiam, és januárra várjuk a kishúgát. Mi pont így szerettük volna. Nagyon szerencsések vagyunk!
2014. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen aki most esett teherbe de nem most szeretett volna babat.

3.gratulalok neked/nektek,akkor biztos nagy az orom :)

Ha tervezett volt es sikerult is az meg jobb,sot hat akkor mar nemsokara megy a golya hozzatok.

2014. okt. 27. 00:18
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

akartunk babát, második hónapban sikerült is.

13 hetes vagyok és az apa most jött rá hogy ő nem akar még babát ...

2014. okt. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Van egy 8honapos kisfiam.szerettuk volna,kovetkezo honapban terhes lettem.:-)szerencsesek vagyunk.

szerencsere(le is kopogom) nem volt nem kivant terhessegem.a lelkem nem birna feldolgozni.

2014. okt. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerencsere meg nem volt becsuszott babam. Mindkettot terveztem, az elso 3 honap utan, a masodik 10 honap utan fogant meg. A nagy 4 eves, a kicsi 3 honapos.
2014. okt. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én már 5 éve szerettem volna. De az akkori párom hülye felfogása miatt nem lett még gyerekunk. A mostani párommal a próbálkozás második hónapjaban terhes lettem. Novemberben születik a fiunk. Ebben a kapcsolatban is szültem volna egy évvel elobb, de a párom meg nem allt készen.
2014. okt. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szegény ötös, kitartás :(

Én az elsőt 20 évesen szültem, őt nyilván nem terveztük, de életem legjobb döntése volt, hogy megtartottam. A másodikat már 25 évesen szültem, őt terveztük, és sikerült is hamar. Én szerencsésnek érzem magam, mindkét gyerekem olyan, mint az álom:)

2014. okt. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Van egy 6 és fél éves fiam.addig vártuk h majd a következö még ráér h alig estem teherbe.most a 30. hétben vagyok és még most is alig hiszem el h lesz kistesó.nem minden ugy lesz ahogy mi szeretnénk!
2014. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!