Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 0,41 lett az afp. Másnak is...

0,41 lett az afp. Másnak is lett ilyen alacsony értéke? egészséges gyermeke született?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elavult vizsgálat a lányomnál is sajnos alacsony volt 0,61 mégis egészséges.Ennek ellenére felmerül az emberben mi van ha....Jó lenne már ha ezt a hülye vizsgálatot beszüntetnék:(

2014. febr. 21. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia nyugodj meg a francba ebbe az elavult vizsgálatba!!

Más országban már nem is alkalmazzák ,mert pont ezért a te esetedben is fals eredményt ad!!

Nekem is ilyen volt majd 5 nap múlva már normális volt!!!

Mert nem mindegy mikor veszik le mivel ,nem tudhatják pontossan mikor vagy a 16. héten igy nem kapunk mindig jó eredményt!!

Pár hét múlva nekem is mennem kell ,hát nem szívesen !!Remélem kicsit sikerült megnyugtatnom!!

2014. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja és igen Egészséges gyönyörű lánykánk született!!!

38. hét végére 3600 gr-mal

2014. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 0.40 lett. Aggódtam is egy kicsit mert nagyon alacsony, de a dokim megnyugtatott, mivel a kombinált tesztem meg nagyon jó lett: 1:3900-hez és a tarkóredő 1,3.

Hiába volt ráírva a papíromra, hogy új vérvétel javasolt, nem mentem el. A 18. heti genetikán is minden rendben volt, most már 21 hetes vagyok a 3. babával. Tényleg egy elavult, szar vizsgálat.

2014. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltunk genetikán s bár az ultrahang negtív volt mindig a korom kemény 31 év és az alacsony afp miatt javasolták az amniot:(Szerdán le is vették a mintát :( ég két hét izgulás van hátra:(
2014. márc. 24. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Én 39 éves vagyok, nem aggódom mert szar egy vizsgálat és minden más eredményem nagyon jó. Most voltunk 4D-n és ott is minden rendben volt.

2014. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megszületett a kislányom 40+3-ra egészségesen :) 4300 g és 52 cm 40+3-ra 1 óra 10 perc burokrepesztéstől :)
2014. okt. 2. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!