Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 srác akit nagyon szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 srác akit nagyon szeretek, és ő is nagyon szeret engem. Viszont van egy élettársa (akit már rég nem szeretett de hiába küldi el nem megy el. ) és 3 gyermeke akiket sohasem hagyna el. Szenvedünk h nem lehetünk együtt. Hogy lehetünk boldogok?

Figyelt kérdés
Mit tegyünk a boldogszágunk érdekében? mert ugy érezzük ha nem lehetünk együtt,sohasem lehetünk igazán boldogok
2009. jún. 9. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Vállalnád a gyermekeit is?

Akkor költözzetek össze.

Ha nem akkor marad az együtt járás titokban.

Ameddig bírod:)

2009. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbántani suzeretnélek, de sok ilyet hallottam már...

szerintem KAMU.

Ha téged szeretne elhagyná a nőt, megoldaná valahogyan. És nekem ez a 'küldi de nem megy el' duma sántít.

Keress magadnak szerintem egy rendes pasit aki tényleg téged szeret a legjobban és veled akar lenni.


Ne haragudj ha bántó voltam, nem annak szántam, csak tudod a rossz tapasztalatok. :)

2009. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza lehet a másodiknak. Hidd el, ha egy férfi tényleg szerelmes az elhagyja a feleségét/élettársát és a gyerekeit is (ez nem jelenti azt, hogy a kapcsolatot megszakítja velük). Ebben a kapcsolatban max Te szenvedsz, a pasi meg élvezi, hogy két nő is kényezteti.
2009. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok, mint amiben Te.

Sokáig én is rágódtam rajta, hogy mi lehetne a megoldás.

Ne legyen igazam, de ezek szerintem csak szavak. Hogy nem megy el, stb...

Én is elhittem az ilyeneket, és nagyon sok fórumon beszélgettem nagyon sok emberrel, mire rájöttem, hogy ezek bizony csak üres szavak. Csupán azért vannak, hogy engem, és a saját lelkiismeretét megnyugtassa.

Fájdalmas volt a felismerés, de igaz.

Ha valóban lépni akart volna, megtette volna.

Mindenesetre remélem, hogy ez nálatok nem így van és, hogy boldogok lesztek!

2009. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hozzászólásokat. én nem haragudhazom azért mert valaki jót akr nekem....én úgy érzem h nem szórakozik velem .nagyon komolyan gondol,hallottam mikor elkülte őt már többször is,de mégis ott van. kicsit tart attól is természetesen ha elmegy neki itélik majd a gyerekeket.mi annak örülnénk ha a gyermekek velünk lehetnének....és ezért mindent elkövetünk
2009. jún. 10. 20:45
 6/6 A kérdező kommentje:
kérlek írjátok meg a véleményeteket,azt h szerintetek mit lehetne tenni a helyemben.köszönöm
2009. jún. 14. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!