Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfázásra mit javasoltok?

Megfázásra mit javasoltok?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok.Tegnap óta náthás.Nem szívesen megyek orvoshoz,mert onnan esetenként több betegséggel jövünk,mint amivel megyünk.. Nincs lázam,és semmi egyéb(egyenlőre),csak orrfolyás.Van erre valami,amitől jobb lehet,vagy tűrjek,és várjak,hogy magától elmúljon?(a kamillát nem bírom.. :( )
2010. jan. 25. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerzetesek körtéje nevű szárított gyümölcsöt szerezz be. Iszonyú édes teát tudsz belőle főzni, légúti nyavalyákra kiváló. Drogériában kapható. Én is ittam terhesen.
2010. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Használj Sterimart,

kálcium és C-vitamin segíthet...

Jobbulást!

2010. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 25. 22:39
 4/6 anonim válasza:
100%

Szokásos házi gyógymódok. Méz, méz, méz, és természetes alapanyagú teák. Kakukkfő, zsálya, hárs, kamilla kombináció.


A kamillát forró vízbe rakva, párologtatni is tudsz. Ez a szoba levegőjének is jót tesz, és neked is:

Ráhajolsz az edény felé, törülköző alatt belélegzed. Már 1 óra múlva jobban leszel.

2010. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Coryzalia, homeopátiás tabletta
2010. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én forró mézes citromos teát és c-vitamint ittam és 1hét alatt rendbe jöttem.
2010. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!