Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baja a babának?

Ugye nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
9hetes kismama vagyok. Eddig szinte minden nap hánytam. Igy fogytam 4kg-ot. A terhes vitamint is állandóan kihánytam bármikor is vettem be rosszul lettem tőle. Most pedig össze szedtem egy tüszős mandula gyulladást. Kaptam rá gyógyszert (Duomox) és lázcsillapítót is. Már az első szem után jobb lett a lázam is lement. De a kaja még most is kijön. Nem lessz így baja a kicsinek? Annyira aggódom. A védőnőhőz még csak most fogok menni mert felhívtam és azt mondta elég a 9.hét után mennem így vele sem tudok beszélni róla. Volt valaki ilyen helyzetben minden oké volt? Egy év után sikerült a kistesó nem akarom elveszteni.
2014. okt. 29. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
én 3 napig feküdtem 40 fokos lázzal otthon, mire egyáltalán kiderült hogy terhes vagyok (akkor 6 hetes voltam). addig is minden létező gyógyszert megettem amit nem kellett volna. most itt gagyog mellettem a kis 3 hónaposom, makk egészséges. nem lesz semmi baja, szedd a lázcsillapítót, az a legfontosabb most, csoálom hogy antibiotikumot nem adtak. Öblögess esetleg tengeri sós vízzel, gargarizálj, akkor előbb visszahúzódik a torkod, fertőtlenít. kaja meg teljesen mindegy, igyál sokat hogy ne száradj ki. A szervezetednek rengeteg tartaléka van.
2014. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!