Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az ultrahangon a...

Akinek az ultrahangon a babaja merete megegyezik a peteeres napjaval, valaszolna a kerdesemre?

Figyelt kérdés

9 hetes vagyok kereken. Ma voltam uh-on, es a doki napra pontosan akkoranak mondja a babat, mint ahogy peteeresem volt. Az elso uh-on sem valtozott a meret, es most sem. Az elso babank kislany, es most nagyon orulnenk a kisfiunak. Mivel egyezik a meret, ezert van esely fiura igy is? Mert a parommal ket naponta voltunk egyutt peteeres elott es aznap. Utana mar nem. Mik a tapasztalatok? Van esely igy fiura?


Koszonom!


2014. okt. 29. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze lehet fiú, de lány is. :)

Igazából peteéréskor mindkettő esélyes, meg ugye nem is vagyunk gépek, tehát bármikor-bármi lehetséges.

Úgyhogy most várhatod az ultrahangokat majd, hogy mikor mutatja meg magát a kicsi.

Én most vagyok a 14. héten, és alig várom, hogy kiderüljön.

Már van egy lányom, az ő fogantatásakor peteérés előtt 2 nappal és peteéréskor voltunk együtt a párommal.

2014. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Késői peteérésből fogant a picink,12 hét előtti uh-kon mindig pontosan 11nappal volt kisebb.De szégyenlős,nem tudjuk még mi lesz.Jelenleg 21 hetes.
2014. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elvileg a fiú esélyesebb :) viszont nekünk kislány lett, és tuti peteéréskor voltunk együtt. Mi is mindig napra pontosan tartottuk a méretet
2014. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom h valaszoltatok! Akkor ezek szerint lanyra is ugyanannyi az eselyunk, mint fiura. Soot! Mivel mi is peteeres elott voltunk egyutt es aznap. Haat, akkor nem marad mas, mint abban bizni h az uh-on megmutassa magat. :)


Azert meg varok valaszokat h kinel milyen nemu babaja lett a peteeresi napon levo egyuttletbol. :)

2014. okt. 29. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi peteérés napján voltunk együtt,meg utána való napon is, fiúcska a drágám :-)

40+1 hkm

2014. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és már a 12. héten megmutatta a kukiját ;-)
2014. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gratulalok a babahoz! Es persze masoknak is. :) En is most a 12. heti uh-ot varom, mert ha fiu, akkor talan latunk is majd vmit. :)
2014. okt. 29. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!