Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes kismamák, nektek mi...

Terhes kismamák, nektek mi volt a reakciótok amikor 12hetesen láttátok a babátokat az ultrahangon? Meglepődtetek? Vagy számitottatok rá hogy ilyen gyorsan növekszik? :-)

Figyelt kérdés
én a napokban voltam ultrahangra,és megkell hogy mondjam,nagyon meglepődtem.nemgondoltam volna hogy már így fognak látszani a kezecskéi és lábacskái :-) nagyon édes és virgonc már most :-) egy percre nemált meg.nagyon meglepődtem a kis bébin :-)

2014. okt. 21. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom... én nem lepődtem meg, hanem vártam, hogy már így lássam, és ne csak egy pötty legyen. :)

Nagy élmény az biztos, és igen hihetetlen micsoda fejlődésen mennek át ilyen rövid idő alatt.

Nekem 16 hetesen volt, ahol a dokim jól "ránagyított" a talpára. Az egész képernyőn csak a kis lába látszódott. Na az volt a legtutibb, aprócska talp, sok kis lábujjacskával. :)

2014. okt. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem lepődtem meg,mert minden héten szülésig néztem,hogy éppen fejlődik ki, kb mekkora lehet, inkább hihetetlennek tűnt,hogy szinte nem is látszik még a hasam, de milyen gyorsan nő,fejlődik,és egy élet nő bennem. Szinte a "semmiből" hetek alatt egy baba nő :)
2014. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
eleinte énis nézegettem a neten hogy mikor mi történik a babával,de minnél többet nézegettem,annál nehezebb volt kivárni azt az egy hónapot ameddig újra láthatom,úgyhogy abba hagytam és nemis törtem rajta az eszem,úgy gondoltam hogy jobblessz ha hagyom magam meglepni :-) és megkell hogy mondjam így talán még jobb is volt.és tényleg nagyon nagy csoda hogy ilyen gyorsan és tökéletesen fejlődik bennünk egy kisember :-)
2014. okt. 21. 09:33
 4/17 Margit84 ***** válasza:
88%
Én lélegzet visszafojtva vártam, hogy meglássam ismét, és lássam hogy a kicsi szíve ver. Ezután meg, hogy a doki végre megszólaljon és mondja a paramétereket, és hogy minden rendben van. Sírni tudtam volna a megkönnyebüléstől a végén.
2014. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Margit84 ***** válasza:
Az kifelejtettem, hogy a szívem mélyén reméltem nagyon, hogy kislány lesz, és a doki akkor azt mondta, hogy kb 80%-ra tudja mondani, de kislány szerinte.
2014. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, mi is nagyon kislányt szerettünk volna (azon felül,hogy mindegy csak egészséges legyen) ,de féltem a csalódástól,ezért bebeszéltem magamnak,hogy tuti fiú, hiába éreztem,hogy kislány, és férjem is mondtam,hogy amikor a doki azt mondta hogy kislány és ez 100% azért még visszakérdeztem,hogy biztos? Utána 4d-n is megkérdeztük,hogy biztos-e :D
2014. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
már akkor megtudta mondani hogy 80% hogy kislány? :O én nemtudom eldönteni hogy kislányra vagy kisfiúra vágyom e :-D mind1 csak nelegyen semmi baja :-)
2014. okt. 21. 09:41
 8/17 anonim ***** válasza:
6os vagyok, kisfiamnál tudtam,hogy fiam lesz, nem is volt lánynevünk, de csak a 26ik héten mutatta meg magát, viszont akkor csak "azt" mutogatta, a kis arcát nem, ha láttuk is akkor takarta a kezeivel! Kislányomnál a 18hetes uh-on mondta 100%-ra a doki,hogy kislány!A 12hetesen még tippelni sem tudott.
2014. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Margit84 ***** válasza:
Istenhegyinre mentünk genetikaira. Mivel elég korán kell oda bejelentkezni, így nem is a 12. hétre kaptam időpontot, hanem méret alapján már a 14. hét volt, de részükről ez nem volt gond. És igen, ott dr. Halász mondta, hogy 80%, hogy kislány. Én voltam aki nagyon szerette volna tudni, férjem kevésbé, de tudta, hogy nem bírnám ki. Ő inkább attól félt ahogy fogta a kezem, hogy ha azt mondják hogy kisfiú akkor egy világ omlik össze bennem. Nem tudom, mit és hogyan reagáltam volna akkor, és ezt már nem is fogom megtudni, mert azóta is minden uh-kor rákérdezek, hogy még mindig kislány? :D illetve a 18. hetin szintén Istenhegyin Hajdú doktornő mondta, hogy 100%, hogy lány. Nem gondolom, hogy téved, de azért mindig rákérdezek :D
2014. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :-) és gratulálok a babákhoz :-) 6-os,a kisfiú bisztos gondolta hogy már ideje hogy lássátok "azt" :-D és azért mutogatta,aranyos :-)
2014. okt. 21. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!