Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismamák hogy vagytok...

10 hetes kismamák hogy vagytok? Hányinger, tünetek? Vannak még?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:

9 hetes vagyok, második terhességem.

Hányinger még van, elég zavaró tud lenni. Én már az elsőnél sem voltam hányós, ez talán kis szerencse. Most viszont sokkal nagyobb a kívánósságom bizonyos ételek után mint valaha, ez az őrületbe tud kergetni.

Lassan kerekedik a pocakom is, úgyhogy lassan közölnöm kell a főnökömmel is. És Te?

2014. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, pont ma toltottem a 10 hetet. Nekem 1-2 napja elkezdett enyhulni az eddigi borzalmas hanyinger es a mellfajdalom is jobb. Van meg mindketto panasz, de valamivel enyhebb. Mintha a kivanossag meg jonne elo...pont tegnap kivantam meg hirtelen 1-2 dolgot.

Neha szurkalas itt-ott, neha vegbel, vagy huvely fele, maskor odabent.

Te hogy allsz a tunetekkel?

2014. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 10 hetes vagyok, gyakran van hányingerem (épp most is) tegnap este is hánytam. Állandóan fáradt vagyok és szörnyen puffadok. Emiatt aztán tök nagy a hasam, de sztm ez még csak a levegő..

Kérdés: nektek nem fáj a hasatok????? Nekem folyton nyilal, fáj, beleszúr...Normális ez????

2014. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok. Fajni nem faj, neha nyilalgat, de nem veszes.
2014. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nyilalás van de elég erős! Néha alig bírok lépni.... :( -ez normális lehet?
2014. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, igen. Azt mondjak, amig nem gorcsolsz, addig oke. Az elsonel nekem is erosebbek voltak a szurasok.
2014. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nekem is masodik terhesseg. Nekem pici faradtsag van meg émelyges de nem hányok szerencsére most sem. Ha sokat állok akkor picit faj a hasam alja. De ez az elso terhessegemrol mar ismeros igy tudom h pihizni kell. Sajnos en 4 hetes kismamasagom ota isiásszal küzdök. A gerincem anno elnyomodott es valoszinuleg most kihatott. Rengeteget kell fekudnom.jarni jarokerettel jarkalok ket hete mert annyira eldurvult a ketevesem mellett hogy labra se birtam allni. Hat engem ez dontott le.pedig elso terhessegnel reggeltol estig tarto hanyingerem volt.most szerencsere csak hebe hoba jon elo. Viszont allando ehseg gyotor.pizzat,gyrost kivantam 7-8 heten.multheten meg a kenomajasos kenyeret paradicsommal. Edesseg nem szerencsere de kenyeret zabalok. Ugyhogy kilok jelentkeztek.elso terhessegnel 18 kilot hiztam.sajnos.nemtudom most is hasonlo kilatasok ele nezek :-(
2014. okt. 29. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ma vagyok 10 hetes, 6. babámmal :)

Tünetem nem nagyon van, max egy kis cicifájás. Nagy ritkán volt hányingerem. A hasszurka teljesen normális, nyúlnak a méhszalagok. Minden jót Nektek!! :)

2014. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! :) én 2. babámat várom , 9hetes 4 napos vagyok ma. van már egy kislányom, aki 2 éves lesz decemberben. vele minden csodás volt, az elején nagyon sokat görcsöltem ugyan, néha olyan fájdalmaim voltak éjszakánként, hogy azt hittem, elvetélek, de semmi. végig fitt voltam, dolgoztam plusz egyetem... mindig minden tökéletes volt, 38 hetes terhességemig hason aludtam... most hulla fáradt vagyok, sokszor sírva fakadnék, hogy nem bírok kikelni az ágyból... hasamba állandó diszkomfort érzés és sokszor nem bírok már most hason aludni.. émelygés, hányinger, sok sírás , amit aztán nevetés vált fel :) tervezett baba Ő is egyébként :) ... remélem ez elmulik hamar es tovabbra is aktiv életet élhetek!!! vannak napok, amikor olyan, mintha nem is lennék terhes, aztan megjelenik az osszes tunet hirtelen ... de ezt leszamitva, remelem minden rendben lesz vegig a babával és velem is! Nektek is ezt kívánom tiszta szívből!!! szép estét Mindenkinek
2014. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!