Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hetes kismamák hogy...

7-8 hetes kismamák hogy vagytok? Reggeli rosszulét hányinger, hányás, kivánóság, fejfájás, fáradékonyság? Kinek milyen panaszai van?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
szia én ma vagyok 6+1hkm. 4 napja nagyon hányingerem van. tegnap reggel 2szer hánytam d.u.fájt a fejem. ma reggel épp hogy felkeltem szakadtam wc. re hányni. egész nap fáradt vagyok. neked tünet?
2013. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 4. héttől kezdődtek a rosszullétek, de valami borzalmasak voltak... Iszonyatos fejfájás gyötört, hányinger, sokszor hányás is volt. Kívánom nem voltam és nem is vagyok :)

A legrosszabb az volt végig (eddig), hogy mindig muszáj volt ennem valamit mert ha nem ettem akkor borzalmasan rosszul voltam.

Szerencsére kb. 1 hete enyhültek a rosszullétek. Ma volt reggel hánytam csak, mert én bolond, töltött káposztát ettem reggel :D A kicsinek persze nem tetszett :)


7, szombattól 8 hkm

2013. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
remélem nekem is elmúlnak majd hamarosan. nekem is enni kell mert akkor én is rosszul vagyok. én ha néha eszek akkor azért van hányingerem
2013. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes múltam, nekem semmi hányinger nincs se fejfájás. Nálam az van, hogy nem kívánok semmit semmi kaját. Folyamatosan azt érzem, hogy teli vagyok. Szinte muszályból eszek, mert tudom hogy kell a táplálék, de tiszta szenvedés olyan kaját találni amit jóízűen meg tudok enni. Ami jól esik azok a savanyú ételek, gyümölcsök pl. naracs, alma, kiwi, kínai savanyú leves és kb mást nagyon nem is eszek..:S
2013. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9 hetes vagyok, harmadik terhesség egy 16 hónapos és egy 3,5 éves mellett. Pozitívum hogy kevesebb hányok mint az előző kettőnél, de este 8kor már alig állok a lábamon a fáradtságtól, és néha a kicsihez még kelni kell éjjel. Szóval nem egyszerű :)) De amúgy óriásboldogság van.
2013. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én 8+2naos vagyok hát én nagyon kívános vagyok nagyon émelygés van hányni még nm hánytam fej fejfájás nekem is szokott lenni. most a körte nálam a minden :)
2013. dec. 4. 21:51
 7/7 roberta.szabo válasza:
Én még csak 6 hetes vagyok, de már most nagyon nehéz, állandó hányinger émelygés, és nem nagyon birok enni sem. Azt mondta mindenki hogy a 12. Hetre elmulnak a tünetek de az még ugyanennyi idő, remélem előbb elmulik..kitartás mindenkinek:-)
2014. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!