Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok, jövő...

15 hetes kismama vagyok, jövő héten utazunk thaiföldre 1 hétre. Milyen gyógyszereket vigyek magammal? Mit szedhetek egyeltalán?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

de jó nektek! :)

sajnos a gyógyszer témában nem tudok segíteni. :/

2010. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 15 hetes vagyok!Nagyon óvatos legyél!Én mikor voltam,olyan bélfertőzést kaptam,hogy csak na!!!!!!Reméljük nem lesz veled semmi baj!!!!!!!!De ne itt kérdezd a gyógyszereket!Szaladj el a háziorvoshoz!!!!!!!És mindent vigyél ,amit mond!!!!!
2010. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a háziorvostol.De az utazásiirodába is megtudják mondani,hogy mivel készüljél.
2010. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hűha!!Vigyázz!Csak a szállodában egyél nehogy elkapj vmit!
2010. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Panadolt lehet szedni egész terhesség alatt, de ha az nem használ, akkor Algopyrint lehet beszedni egy-két szemet.Görcs esetére vigyél magnéziumot is!Ezek mellé spájzolj be homeopátiás szereket.Gondold át milyen nyavaja érhet ott el, és a gyógyszertárban kérj segítséget a bogyókat és szedésüket illetően.

Azért az orvosoddal mindezt tárgyald át, és kérd ki a véleményét!

Amúgy én is elmennék!Na, majd felvetem az ötletet a férjemnek és az 5 hónapos kislányomnak.

2010. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!