Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok. Szinte...

38 hetes vagyok. Szinte folyamatos haskeményedésem van. Egy keményedés több percig is tart aztán elmúlik. Kb elmúlástól 6 percenként jelentkezik. Ez ugye csak jósló? Kb 2 órája tart. A baba nagyin mozog. Lehet ez okozza?

Figyelt kérdés

Nyákdugót nem láttam távozni, magzatvíz nem szivárog.

De már olyan mintha folyamatosan fájna.


2014. nov. 2. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha erősödik szerintem menj kórházba! nincs orvosod akit felhívhatsz?vagy menj be nézzenek rád, max hazaküldenek. könnyű , gyors szülést:)37 hkm
2014. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja és meleg zuhanyt próbáltad?arra elmúlik vagy erősödik?
2014. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a gyors választ. Megpróbálom a fürdőt hátha. Ha nem, felhívom a dokit...
2014. nov. 2. 23:55
 4/9 anonim ***** válasza:
szia.ez lemaradt bocsi! írj ám, hogy mi lett szorítok értetek:)
2014. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem is 37-38. héten volt, de úgy haskeményedésem, hogy először csak órákig (lazulás nélkül)utána ez szokásossá vált minden este-éjjel egyfolytában, szünet nélkül, bementem a kórházba, bent akartak tartani, de úgy beszéltek velem az ápolók, hogy megköszöntem nekik és inkább hazajöttem. rá egy hétre elment a magzatvíz, metem szülni.

(utána meg kérdezték, hogy nem maga volt itt egy hete?miért nem maradt? én meg csak annyit mondtam "megijedtem a kórháztól")

2014. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is a választ! Szegénykém rosszul eshetett. Elmúlt Nekem is, hiába mettem ebben nem volt rendszeresség. Jajj pedig már mehetnénk szülei. Kedves első válaszoló! Te hogy vagy?
2014. nov. 3. 06:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Mértem és mehetnénk szülni... Telóról írok...
2014. nov. 3. 06:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor szulni mentem, eloszor en sem tudtam hogy menjunk - e, mert volt koztuk nem rendszeres fajas is. De aztan par ora utan mar nagyon fajt es nem mult el semmire, igy 5 percesekkel bementunk es meg is lett a kislanyom hamar, konnyen. Remelem tul vagytok mar a nehezen. :) Majd irj.
2014. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia.első vagyok! alig várom , hogy kibújjon nekem is , nem bánnám ha most a napokban jönne.vannak elég durva jóslóim, de a gyerek nem akar lemenni a gyomromból sem.:( első baba, kicsit azért félek a fájdalomtól, hogy mi vár rám, de várom.írj mindenképp ha megszültél:)
2014. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!