Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsa érzés terhesség vége...

Furcsa érzés terhesség vége felé, nektek is van ilyen?

Figyelt kérdés
35. héten vagyok. Eddig semmi bajom nem volt, boldog kismama voltam. Egy ideje elkezdtem félni a szüléstől, a kórházban léttől, és olyan "fura" gondolat tör rám néha, hogy van bennem egy másik ember. Voltam psziciáternél, aki azt mondta, hogy a hormonok játéka...hát nem tudom. Mondjuk tény, hogy kimerült vagyok, mert egy ideje nem tudok aludni. Egyedül vagyok az ilyen gondolatokkal?
2014. nov. 3. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Félni én is féltem a szüléstől,de ilyen nem volt,hogy "van bennem egy másik ember" . Kíváncsiság volt bennem,hogy vajon hogy fog kinézni a gyerekem.
2014. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bennem csak a komplikacioktol es a szulestol valo felelem van meg aktivan, pedig mar megszultem egy babat problemamentesen. Es megis...
2014. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy a nemalvás javul a 9. hónapra? Sokszor olyan fáradt vagyok, hogy az utcára sem tudok kimenni. Hogy fogok szülni? Ettől is pánikolok rendesen..
2014. nov. 3. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig tökéletesen komplikáció mentes a terhessegem (kopp-kopp) de velem ugyan ez van. Pont tegnap mondtam a férjemnek hogy fér el bennem egy 2kgs kisbaba? Alig van hasam. .

meg most kezdtem el felnia koraszulestol . . Napok óta bovizes folyasom van és nagyon félek nehogy szivárgás Legyen. . Még legalább 3 hetet ki kéne huznia a babának bent :(

33hkm

2014. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát egy kis félsz bennem is van!

Nem a vajúdástól félek vagy a szüléstől,hanem a komplikációktól és a császármetszéstől..Hogy ott maradok,ha érted mire gondolok. De valahogy az a gondolat erősebb,hogy végre látni fogom a kislányomat,hogy legyen egészséges,hogy végre család leszünk:) Szerintem a vége felé mindenki fejébe megfordul valamilyen aggodalom,félelem! Én azt mondogatom magamban,hogy bárhogy is legyen, én már szeretnék túl lenni rajta,a kezembe fogni a babám és lezárni a terhességi korszakot,nem azért mert nem szeretem hanem azért,hogy eme dolgokon mint szülés és tárasai már ne agyaljak!!!

Nyugodj meg! Az érzéseiddel nem hiszem,hogy egyedül vagy,te is gondolj arra,hogy pár héten belül egy kis igazi család lesztek:) Ez erősebb gondolat.. Legalábbis nekem:)

Könnyű és komplikáció mentes szülést kívánok:)

34 hetes kismama

2014. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!