Ez elfogadható?

Figyelt kérdés
Egy hete teszteltem pozit!nagyon halványan de ott van. Ma egy hét elteltével teszteltem ujra, és még mindig nem egyforma erőssek a csikjaim. Ez normális?
2014. nov. 3. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális teljesen.
2014. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem jo lenne verbol hcg-t nezni nalad.
2014. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Miért kell paráztatni? Annyira felesleges. Pozitív a tesztje, láthatóan erősödik is, most minek riogatni feleslegesen? Jó eséllyel semmi baja. Orvoshoz meg úgy is megy lassan...


Teljesen felesleges újratesztelgetni és hasonlítgatni amúgy. Ha nincs semmi tüneted, vérzésed vagy problémád, akkor csak a feszültséget növeled magadban. Jó eséllyel semmi bajotok a világon. Nyugodj meg és élvezd a várandósságod!

2014. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most nézegetem kisfiammal is majdnem a 7.héten lett egyforma erős a tesztem.
2014. nov. 3. 10:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, en nagyon felreolvastam, elnezest. Valamiert ugy olvastam, hogy nem erosodnek a halvany tesztek. Azzal valoban nincs semmi gond, hogy nem egyforma :) az a lenyeg, hogy ott van :)
2014. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond:) köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 3. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nekem most október elején ment el egy kora terhességem...a csík ott volt LÁTSZOTT, de nem erősödött...majd hüvelyi UH- nem látszott semmi...majd BHcg. vérből,ami kevés volt, végül elvetéltem....

én 2-3 naponta teszteltem ugyanolyan típusú teszttel...és nem erősödött...

Először is ugyanolyan volt a két teszted??? mert ha egyik ilyen másik olyan akkor is lehet eltérés...

2014. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is beparáztam anno, nekem a 10-es erősségű teszt is másfél hétig erősödött amíg elérte a max erősséget :) ez normális!
2014. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
One step csepegtetőssel teszteltem. Van 4db tesztem.egyre erősebbek. Csak még mindig nem egyforma.nekem nem ment el a baba,mert tegnap és ma ugy fáj a cicim hogy sirni tudnék ma meg még olyan rosszul is vagyok h felsem bírok kellni. A baba megvan és meg is marad. Nekem furcsák ezek a tünetek mert az első babával csak a hasam nőtt:)
2014. nov. 3. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!