Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamik? Ki...

Hogy vagytok kismamik? Ki mennyire várja a babát?

Figyelt kérdés

Első baba,második?

Hanyadik hét?



2014. nov. 3. 14:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi a második kislányunkat várjuk, már nagyon-nagyon! Csütörtökön töltöm a 33. hetet. Ha akkor érkezik, amikorra várjuk, 2 év 7 hónap lesz közöttük. Nehezebb ez a terhesség, abból a szempontból, hogy most nem csak a baba meg én vagyok, hanem van már egy gyerkőc, akit ugye el kell látni, foglalkozni kell vele (nem ment bölcsibe). Így valóban nem lehet annyira kiélvezni minden percét ennek a terhességnek. Ráadásul elkezdtem egy sulit, úgy hogy nem unatkozom! De gondolom ezzel mindenki így van, akinek gyereke van! :)

Mindenkinek boldog babavárást, és jó egészséget kívánok!

2014. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

12-es vagyok. Elnézést, hogy csak most válaszolok, de sűrű napok vannak mögöttünk.

21-én megszületett a kislányunk, Mira. Szerencsére minden rendben van vele, egészséges. 6 hét múlva vissza kell vinni kontrolla a vesetágulat miatt és addig is antibiotkumot kap, de nem lesz gond.

A kisfiam neve Barnabás. :)

2014. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Gratulálok 19-es.

Reméljük a legjobbakat! :D

Bármelyik jó,csak egészséges legyen!

További jó babavárást!


Kedves 20-as,neked is gratulálok.

Elhiszem és egyre aktívabb lesz :)


Szia 21-es,gratulálok mindkét gyerkőchöz!:)

Hát nem sok van hátra,minden kész a baba fogadására?

Akkor télleg nem unatkozol,biztos nem olyan rossz vele se,csak nehezebb 2-vel,mint aki most várja az elsőt :)

Kitartást és jó babavárást!


Semmi baj,csak érdeklődöm ki hogy van!:)

Gratulálok a kislányhoz,szép neve van mindkét gyereknek :)

Kívánom a legjobbakat!

Kitartást neked is és jó babázást!

2014. nov. 24. 18:34
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszönöm a jókívánságot!

Hát még csak néhány dologgal készülgetek. A ruhákat a héten azért szeretném már kimosni, vasalni. Nemsokára egyre több vizsgám lesz, és örülök ha azokat letudom. Nem hiszem, hogy akkor lesz energiám még mosni, vasalni, pakolni. A kórházi csomag is alakul, bár még sokminden hiányzik belőle. De nagyjából már fejben összeállítottam (tapasztalat). Meg ha valami kimarad, azt be tudja utána hozni a párom. Most mintha még gyorsabban telne az idő!!! :)

2014. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
21-es voltam :)
2014. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Hát végül is,még van időd,de hidd el gyorsan elfog telni azok a hetek.

Majd utána lesz nehezebb,vizsgákra figyelni,babával foglalkozni.

Mindenben nézd a legjobbat!További jó babavárást és készülődéseket!:)

2014. nov. 25. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!