Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák! Miskolcon,...

Kedves kismamák! Miskolcon, az Arany Corvinban volt valaki 4D-s babamozin Biri Zsuzsánál? Hogy zajlik nála a babamozi? Meg is vizsgálja a babát? Kb.2 hét múlva szeretnénk menni. Mennyi idővel előtte célszerű bejelentkezni? Mennél hozzá máskor is?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Decemberben elsz 2 eve h ott voltam nala. Nagyon aranyos, kedves no. Ajanlani tudom csak. Mindent megnez. Rendben vannak-e vagy sem. Ha 2 het mulva menni szeretnel mar most hivd fel idopontert. Mostansag mar szerintem kezd majd betelni nala az idopontok az unnepek kozeledtevel.

En 20 perces videot kertem (boven eleg) kaptam majdnem 30 kepet cd.n es egyet valaszthattam amit fotopapirra kinyomtatott. Tesom most nyaron volt nala. Ugyanigy mukodott minden. Annyi elteressel h neki az elso alkalommal semmut nem mutatott magabol a pici igy nem kert penzt ra 1-2 hetre hivta vissza ujabb uh-ra. :-)

2014. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is azzal kezdeném, hogy ha bárkit megkérdeztem szinte kivétel nélkül őt ajánlották. Sok ismerősöm volt nála és mindenki elégedett volt. Itt is volt már több kérdés és csak jókat írtak róla.

Mi is voltunk nála, de nekem nem volt jó élmény. A babám nem nagyon akarta megmutatni magát és iszonyúan rángatta és nyomogatta a hasamat. Már azon gondolkoztam, hogy felállok és otthagyom, de rászóltam és megpróbálta visszafogni magát. Egyébként nekem a stílusa sem jön be, mert nekem már idétlenkedés, amit csinál, annyira próbál vicces lenni. Egyébként sokan emiatt is szeretik és kedvesnek tartják, de én jobban szeretem az egészségügyben a komoly embereket.

2014. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az Arany Corvinban Szilvási Ágnesnél voltunk és nagyon aranyos volt. Én nem akartam Biri Zsuzsához menni, mert vegyes dolgokat hallottam róla. 20 percet voltunk és alaposan megnézte a babát, hogy minden rendben van-e vele. Időpontot már most kérj, mert nagy a várólista és 2 hét múlvára már nem is biztos, hogy kapsz.
2014. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2 éve voltam Biri Zsuzsánál. Nagyon elégedett voltam velem. Nekem határozottan jól esett az, hogy pl babócának vagy kismanónak nevezte a gyermekemet. Nagyon alapos volt és nagyon kedves, közvetlen. Sógornőm 5 éve volt nála először. Akkor neki se mutatott sokat magából a kislánya, így tőle se fogadott el pénzt, hanem új időpontot adott neki és akkor sikerült rendesen megcsinálni a 4dt. 2 évvel ezelőtt ők is hozzá mentek vissza. 21-re már nekem is van időpontom hozzá, mert a következővel is hozzá szeretnék menni. A "vizsgálat" alatt folyamatosan magyarázott mindent, ha esetleg számunkra valami "láthatatlan" dolog volt, akkor lassított, kiemelte. Szóval mi maximálisan meg voltunk vele elégedve. És kérj mihamarabb időpontot, hogy legyen hely! Ja még annyi hogy mi is a 20perceset választottuk, tényleg elég annyi idő rá!
2014. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!