Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használható a Candibene...

Használható a Candibene hüvelykúp terhesen?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, néha és nagyon kis folyásom van, felírt 6 db candibene hüvelykupot. De a papírján az áll hogy a terhesség első 3 hónapjában csak nagyon indololt esetben alkalmazható. Panaszom nincs. Ti mit tennétek?
2007. okt. 25. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem csak a 12. hét után írta fel, meg volt egy kis gombás fertőzésem is, és csak 3-at kaptam ami el is múlasztotta. A folyás egyébként természetes, tenyésztéssel nézik meg hogy van-e benne fertőzés. Kérdezz rá, hogy miért kell. További boldog babavárást.
2007. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs panaszod és csak kevés folyásod van(ilyenkor normális az is ha több van)én nem használnám a te helyedben!
2007. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is tegnap a candibene hkúpot írta fel a doki. Nekem mondjuk van panaszom, fáj és kellemetlen szóval vmi gomba v fertőzés. Nem szívesen de felírta, mert a fertőzés veszélyesebb (+kellemetlen nagyon) mint egy gyógyszer ami azért nem káros csak max nem ajánlott. Nem tesz jót semmi betegség meg gyógyszer terhességkor de ha bajod van kell és kész! Sztem ha nincs panaszod ne használd csak ha lesz bár ennek meg van az a hátránya, hogy ha már nagyon kijön nehezebb kezelni mint az elején elcsípni. 11hetes kismama
2007. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem még csak koraterhességem van, de máris átestem egy kúp kúrán..és utána is néztem az inteneten hogy melyiket lehet már a koraterhességben használni és melyiknek nincs hatása a magzatra/más a felszívódásuk/.amit én használtam:pimafucin hüvelykúp, gynazol hüvelykrém.és azt hiszem még a canesten sem ártalmas legalábbis ezt írják a gyógyszerismertetőn.

2007. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
jobb így kikúrálni, minthogy a fertőzés felszálljon a méhre!!
2007. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!