Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességem van.7+4 nap....

Ikerterhességem van.7+4 nap. Az egyik baba mérete, szívverése tökéletes. A másik petezsák kisebb, de nől. Baba, szívverés nem látható? Valakinek járt így? Lett 2 baba?

Figyelt kérdés
Dokim szerint lehet hogy fiatalabb a pici, később fejlődik ki. De valószínűbb hogy fel fog szivódni. Pár napja kicsit megvéreztem. Doki mondta j tuti elment a kisebb. De nem. Nől tovább. Létezhet hogy van köztük 1-2 hét?
2014. nov. 4. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, érdemben nem tudok válaszolni, de ez nagyon izgalmas, drukkolok hogy mindketten szépen növekedjenek :)
2014. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Létezhet, igen, nagyon-nagyon ritka, a valószínűbb, hogy -mivel azt írod, üres a petezsák- a másik ki fog lökődni, és idővel megáll a növekedése.
2014. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a cikket:


[link]

2014. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-D a cikket már olvastam, de köszi! ;-) a dokim 4 hete mondogatja h felszivódik a pici, de ő csak nől nől :-D 18án megyek megint Uh ra. Akkor már biztos lesz hogy hány baba lesz. Addig pihenés és várakozás :-P ígérem hogy megirom az eredményt :-D
2014. nov. 6. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy megmaradjon a másik manó is.
2014. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok!
2014. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mit mondtak? Egy vagy kettő? És hányadikban vagy most? Mekkora a petezsák?
2014. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál. Egy baba van/lesz. 9+4 nap, a mérete, szívműködése ideális. A másik petezsák is sokat nőtt, de üres. Mostmár biztos, hogy nem lesz benne semmi. Majd felszívódik. Egy babát terveztünk, már megbarátkoztsm a gondolattal, hogy talán ikrek lesznek. De nem baj. Olyan aranyosan kapálódzott meg nyitogatta a száját :-D öröm könnyekkel küszködtem. :-D Köszönöm Nektek a drukkot! :-*
2014. nov. 18. 23:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot hozzá!
2014. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!