Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok....

16 hetes kismama vagyok. Normális gondolatok?

Figyelt kérdés
Utoljára 13 hetesen voltam ultrahangon. Félek, hogy valami van a babával. Nem fáj semmim, nincs semmilyen problémám, elmúltak a terhestünetek is. A pocakom már látszik, második baba. Még nem mozdult meg, és minden butaságot beképzelek. Mit tegyek?
2014. nov. 6. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Menj el 4D ultrahangra, ott majd megnézik :) Vagy próbálj meg nem gondolni rossz dolgokra. Teljesen feleslegesen idegesíted magad.
2014. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első babát 14 hetesen éreztem először mozogni, a másodikat jóval később a 18 hét táján. Azt mondják függ attól is, hogy mikor érzed először mozogni, hogy hol van megtapadva. Nekem az első hátsón a második mellső falon volt megtapadva. Szóval szerintem várj még türelemmel, és nyugodj meg!
2014. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2. trimeszter első felében én is sokáig gondolkodtam, hogy vajon meg van-e még odabent a picúr, mert ahogy mondod, elmúlt a hányinger, de még nem mozdult meg érezhetően. De aztán a 19. héten már éreztem, és onnantól már abba se akarja hagyni, nagyon aktív. Szóval ne aggódj, biztosan minden rendben van, ha nem lenne, azt jelezné a szervezeted. Most ez az időszak van, még erősödik, de 1-2 héten belül már kommunikáltok majd. Nagyon változó és sok mindentől függ, hogy mikor érzed először, ő most másmilyen valószínűleg, mint az első babád volt, lehet, te is másmilyen vagy már.
2015. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, lehet, hogy nem második... összekevertelek a 2. válaszolóval.
2015. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező?
2022. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!