Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy ez már a baba...

Létezik, hogy ez már a baba pocak?

Figyelt kérdés

[link]


10 hetes vagyok. Pár napja figyeltem meg a pocakomat. Lehet ez már a baba poci? Első terhességemnél csak a 4.honaptól látszódott a hasam. Szerintetek? :)


2014. nov. 6. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
szerintem lehet, pont azért, mert már nem első terhesség.
2014. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Én annak nézem. Nagyon cuki.:)
2014. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Ez bizony babapoci:)
2014. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem tudom, nem hiszem, hogy egy 3-4 centis magzattól lenne hasa az embernek, de ki tudja...
2014. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kezecske.
2014. nov. 6. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Tekintve hogy a szeméremcsontodon sem nyúlik túl a méh a 10.héten, így ez még nem az! De látszik is a képen, hogy nem alulról gömbölyödik, hanem a puffadás nyomta ki felül.
2014. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Második terhességemmel a 13. hétig néztem ki így, aztán puff eltűnt a poci. Tehát puffadás volt.

Most 16 hetes vagyok, és kezd valami alakulni, bár mások számára még elég láthatatlan.

2014. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!