Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nem mozgott a babám. Baj...

Ma nem mozgott a babám. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Még csak 23 hetes kismama vagyok (2. terhesség), de már hetek óta intenzíven érzem a babám mozgását nap mint nap többször is (ülve, fekve, menés közben is). Ma hiába feküdtem le többször is pihenni, picit megmozgatni a pocakom, semmi reakció. Eddig arra is reagált, ha "megpöcköltem" a pocakom. Lehet, hogy csak lustább ma? Picit megijedtem...

2014. nov. 6. 20:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
a fagyasztott borsó bevált...este bepótolta az elmaradást. :)
2014. nov. 7. 09:09
 12/17 anonim ***** válasza:
Hál isten :)
2014. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Szépen aludt te meg felkeltetted. Kíváncsi lennék ti mit szólnátok ha mindig piszkálnának h mozogjatok?! 16 órákat is simán alszanak.
2014. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek utolsó.. Nyilván azért piszkálja mert órák óta nem adott magáról semmilyen jelet... Védőnő és orvos is azt javasolja hogy figyelje a kismama.. Sztem nem sokat kéne keresgélni a neten vagy egy nőgyógyászaton, hogy nyugodt volt az anyuka mert biztos alszik.. Aztán késő volt. Igenis 23hetesen már mindennap kell érezni mozgást!
2014. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Azért ijedtem meg, mert eddig annyira aktív baba volt. szinte nem telt el úgy óra, hogy ne adott volna jelet magáról valamilyen mozgás, rúgás formájában. lehet hogy túlreagáltam, de jobb félni, mint megijedni.

egyébként még ma se éreztem mozgást, de betudom a tegnapi lustaságnak. most valószínűleg ilyen napokat él. persze azért figyelek. napi 1 mozgás a minimum, ezt olvastam. ha már 1 van, akkor gond nincs.

köszönöm az értelmes válaszokat!

2014. nov. 7. 11:45
 16/17 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor vettem elő a doplert (angelsound). Azzal ennyi hetesen már bizton meg lehet találni a baba szívverését. Nálam általában nagyot rúgott is, ha sikerült bemérnem, mert utálta.
2014. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen,a baba sokat alszik,de ilyenkor mar almodik is. Azaz ahogy te is,almaban o is rugdoshat. Nem o iranyitja a mozgasokat. Ugyh en is a korhazat valasztanam,ha semmi praktika nem jon be.

Volt ilyen gond nalunk is. Sirtam,nagyon megijedtem. Elmentem orvoshoz,minden rendben volt. Elozo nap nagyon kifaradtam,es az volt ilyen kihatassal a babara. Azota volt ilyen meg1x. Akkor se voltam nyugodt. En minden olyan valaszoloval egyetertek aki azt mondja,h tobbszor korhaz,minthogy egyszer ne,es keso legyen. Boldog babavarast :-) 35hetes kismami :-)

2014. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!