Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen normalis...

6 hetes terhesen normalis idonkent bal oldalon enyhe szurkalo erzes? Valamint elhetek szexualis eletet a parommal?

Figyelt kérdés
Angliaban elek es nov 26ra kaptam az elso idopontom, eddig csak hazi orvos latott, de hozzam sem ert. Ez az elso terhessegem es kisse izgultam es nem kerdeztem meg, hogy lehet-e szexelni. A hasszurka meg a mehszalagok nyulasa miatt van? Hirtelen mozdulatkor is elofordulhat? Ezen kivul minden normalis, se verzes semmi.

2014. nov. 6. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen normális a hasszurka..Én hol a bal oldalon éreztem,hol pedig a jobb oldalon:) Volt mikor elég erős volt ez a szúrás!! És lehet szexelni igen:)

Azt mondják az okosok,hogy ha nincs görcs,vérzés akkor minden rendben:)

Gratulálok a babához:)

2014. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tehát most vagy 6 hetes terhes és csak 3 hét múlvára kaptál időpontot?

Hát nem tudom, de nálunk nem az orvosok diktálnak. Ha én menni akarok akkor megyek. Egy olyan dokival pedig már eleve nem foglalkoznék, aki szerint egy 6 hetes terhességgel nem kell még foglalkozni... és ha méhen kívüli a terhesség (kicsi az esélye, de lehet)? Akkor az életeddel játszol. Az is lehet, hogy a terhességed már elhalt (kicsi az esélye de lehet), és egészségügyi kaparás kéne. Ugye 6 hetesen már szívhang is lehet akár, és ezt sem nézik meg...hát érdekes.


Én is külföldön élek de itt nagyon lelkiismeretesek a dokik és egy nőt sem hajtanak el a kétségeivel (vagy olykor már a hülyeségeikkel).


Egyébként maga a hasszurka normális LEHET, általában mindenkinek van, de úgy, hogy a doki rád sem nézett még...hát.

Szexuális életet pedig LEHET élni, de úgy hogy a doki rád sem nézett...hát.


1000%, hogy azonnal mennék dokihoz.

2014. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!