Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is tapasztalt türelmetlens...

Más is tapasztalt türelmetlenséget a harmadik trimeszterben?

Figyelt kérdés
Második babámat várom és holnap töltöm a 33. hetet. Nagyon türelmetlen vagyok az 5 éves lányommal. Másnál is volt ilyen? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen??? Nagyon bánt a dolog. :( De néha úgy érzem, hogy a nagyobbik direkt provokál.
2014. nov. 7. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet az, hogy a türelmetlenséges/idegességed átragad a nagyobbikra. Nem provokál ő, csak azt teszi amit tőled lát.


Egyébként én még csak a 10 hétben járok, de velem is előfordult már bőven ilyen.


Én igyekszem megérteni az ő helyzetét és figyelni rá maximálisan. Nem sürgetem, nem utasítgatom, nem rángatom. Ha 5 perc felvenni egy kabátot, akkor 5 perc. De így legalább ő is élvezi, közben eljátszunk. Döbbenetes, hogy milyen hamar változott vissza nyugodt, kiegyensúlyozott gyerekké aki 2-3 naponta ha egyszer hisztizik.

2014. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na hallod. Simán játszanak az emberrel a hormonok, tuti azért vagyunk felfokozottabbak szerintem mindenkivel. Engem a macskáim tudnak kiakasztani. Szerintem nem erőszakosabbak, mint egyébként, csak most valahogy zavar, hogy mindent azonnal akarnak. MOST adjál enni, MOST adjál tejet, MOST adjál nasit, MOST engedj ki az ajtón, mert nekem derogál a macskaajtó... Borzasztó! Emelj egy kicsit a magnézium adagon, az sokat segít az idegek megnyugtatásában. :) Én 31 hetes vagyok.
2014. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!