Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-35 hetes kismamak hogy...

30-35 hetes kismamak hogy vagytok, mennyit hiztatok eddig?

Figyelt kérdés
33 hetes kismama vagyok. A 20 hetig semmit nem hiztam aztan a 30-dik hetig szinte szaladtak fel a kg-ok ram. 8 het alatt 8 kg jott fel. Na ez a 30 heten teljesen megallt, pedig ugyanannyit eszek. Ti hogy vagytok vele? 2 hete voltam dokinal akkor a baba jol volt meg nagyocska is volt. DE azota nem kellett volna hizzak? Vajon o jol fejlodik odabent. Mindenki azt mondta hogy az utolso trimeszterben hizik a legtobbet. Ehez kepest en teljesen megalltam. Csak a baba miatt aggodom, hogy vajon o rendben van-e. Ti milyen iramban hiztatok?

2014. nov. 7. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 30. hetes vagyok. Eddig 11 kg jött fel. Eddig még senki nem szólt, hogy sok lenne.
2014. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 holysmoke ***** válasza:
Én 36 hetes leszek most eddig mínusz 6 kg-ban vagyok minden rendben azt mondják jó nagy baba a doki saccra szülésre 4-4,5kg-ot mondott.Az első terhességnél 1kg-ot híztam és 4kg-al született a lányom.
2014. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 7végén töltöm a 35.hetet.

Eddig 10kg-ot híztam. Most 2-3 napja valahogy leállt a hízás, "hál istennek":) Sőt pár dekát fogytam is..

Mondjuk már nem tudok annyit enni mint azelőtt,sajna "nem fér el" a gyomrom:D levegőt se kapok már:/

Amúgy én teljesen jól vagyok:) Egyébként én 20-25.hétig nem híztam. Tulajdonképpen akkor 10 hét 10 kg:) Majdnem mint nálad:)

2014. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem csak a védőnő mondta,hogy elég keveset híztam de nem is baj,mert úgyis a végén jön fel a nagyja. 5kg nal járok, de van még majdnem. 7hetem :)

33hkm

2014. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok. 20. héttől 30.hétig híztam 10 kg-ot, volt amikor egy hét alatt 3kg-ot, volt, amikor egyet sem. Szóval így teljesen elszórva, normális étkezés mellett (nem voltam kívánós egyszer sem, csak a vörösbort ittam volna állandóan, de ugye ezt nem tehettem meg :D). Nem értem ezt az utolsó trimeszteri hízást, nekem a környezetemben szinte senki nem akkor hízott meg. Barátnőim a 30.héttől max. 1-2kg-ot szedtek magukra. Mondjuk ők is vékonyan kezdték a terhességet, ahogy én is, lehet ez is közrejátszik. Most egy hete stagnálok.
2014. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 33 hetes vagyok és eddig 8,5 kg jött fel.Kb 3 hete stagnál, de étvágyam alig van, nincs hely már nagyon a gyomornak!

Nyugi attól a baba biztosan jól fejlődik! Első terhességem alatt összesen híztam 8 kg ot, akkor az utolsó 10 hétben 1 et.

2014. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sziasztok!

35 hetes vagyok,eddig 2 kg-ot híztam. bár diétára vagyok fogva,mert cukros lettem és nem is árt,h. nem hízok,mert sok túlsúllyal indultam sajnos :(

sztem ne aggódj,h. te nem hízol. ha valami nem lenne rendben a baba súlyával,azt a doki észrevenné!

2014. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, 3 kg-ot híztam. Baba átlagos méretű. Én a 25.hétig semmit nem híztam, sokat hánytam...
2014. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35.hetben vagyok. Nem hanytam,nem voltam kivanos. Este viszont nagyon ritkan ettem. Az elejetol kezdve hiztam. Volt,h egy het 1kg,aztan 2hetig semmi. Most olyan 9-10kg pluszban vagyok. A babynk mar a 30.heten 2300g volt. Azota erzem hogy nott,de csak 1kg jott fel. Szoval nalad is tuti minden jo :-)
2014. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!