Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhes 24-25 hetes,...

Ikerterhes 24-25 hetes, kismamák hogy vagytok? Hogyan viselitek a mindennapokat, mennyit tudtok pihenni? Van nagyobb gyermek? Mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
Én eddig egész jól el voltam, most kezdem érezni, hogy jön a neheze, és kicsit meg is vagyok ijedve. Van egy 5 éves lányom, aki azért viszi az energiát, de napközben szerencsére tudok pihenni. Eddig 4,5 kg-ot híztam, hamar kifáradok, nagyobb utak megterhelnek.

2014. szept. 18. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok még csak. Próbálok minél többet pihenni. Van egy 1 éves kislányom ugyhogy parázok hogy mi lesz majd. Amíg délután alszik én is pihenek. Tudod már hogy mik lesznek? Boldog babavárást:)
2014. nov. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

szia, köszi, neked is probléma mentes terhességet kívánok. Bocs, h csak most válaszolok, nem kapok értesítést ha jön válasz, hiába állítom be.

Két kislányt várunk, kétpetéjűek (lombik). 24. héttől fekszek, mert megrövidült a méhnyak, jelenleg 1000-es. 36 hetes vagyok. Te hogy vagy?

2014. dec. 9. 19:00
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia. Most kezdjük a 15 hetet. Eddig minden oké, remélem ìgy is marad. Nekünk is kétpetéjűek még nem tudjuk, hogy fiúk vagy lányok, jan 16án megyek uh ra. Remélem akkor kiderül.

Azóta fekszel?? Huu..nem rossz?? Otthon vagy?

Szeretném én is kihúzni addíg legalább.

Majd írd meg ha megszülettek..:)

2014. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor Te még az elején vagy nagyon. Igen, azóta fekszek, itthon, mindig egy rövidebb célt tűztem ki, először a 30. hetet, aztán a 34. hetet és így tovább. Most vagyok 37+4 napos és még mindig itthon fekszek. Már jöhetnének, mert nagyon nehéz. Azt érzem, hogy bár mindig lent volt a hasam, most még lejjebb van. Be vannak fordulva, az egyik nagyon is beékelte magát. Hétfőn megyek vizsgálatra, akkor meglesz a második NST is. UH-on minden rendben, fej-fej mellett haladnak, kb. 2.400 grammosak. További jó egészséget kívánok, és pihenj sokat, ha tudsz, az sokat segít!
2014. dec. 20. 19:11
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!

De jó neked, remélem mi is egybe maradunk ilyen sokáig. Igyekszem sokat pihenni.

Sima szülést terveztek?

Jó egészséget nektek is.

2014. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen sima szülésre készülünk, be vannak fordulva, már jöhetnének, mert nagyon nehéz már...

2014. dec. 21. 10:55
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát elhiszem hogy nehéz.

Drukkolok majd nagyon, írd ám meg ha megszülettek. Mi lesz a nevük tudjátok? Mennyit híztál? Én most tartok ott amennyivel kezdtem, az elején fogytam 1-2 kilot.

Minden jót! Könnyű szülést kívánok!

2014. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Dec. 23-án megszülettek a lányok, mivel előző nap látta a doki, hogy nyílik, ezért másnap burkot repesztett. 3 óra alatt meglettek, profi orvosom volt és szülésznőm is. Sima szülés volt, 2.490 és 2.610 grammal születtek, 49 cm-esek. Brigitta és Regina. 38. hétre bújtak ki. Épp ma 3 hetesek. Igazából jó babák, egyelőre esznek alszanak. Van, amikor nyűgös valamelyik, de általában csak az egyik, tehát egyelőre olyan, mintha 1 gyermekünk lenne. Remélem ennél rosszabb nem is lesz. 4 óránként esznek, szopiznak, majd kapnak tápot is. Szorítok, hogy nálatok is minden rendben legyen, majd írd meg a nemüket ha már tudjátok. Jó babavárást és jó egészséget!

2015. jan. 13. 14:43
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia

Örülök, hogy írtál hogy jól vagytok, sokat gondoltam rád.

Holnap megyek a 18hetes uh ra. Remélem megtudják majd mondani hogymik lesznek. Már nagyon kíváncsi vagyok.

Jó egészséget nektek.

2015. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szia! Na, tudjátok már a nemeket? Jól vagytok?
2015. jan. 22. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!