Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamák, mennyit...

30 hetes kismamák, mennyit híztatok eddig?

Figyelt kérdés
aki már megszült és emlékszik,mennyit szedett fel erre a hétre és mennyi lett a vége?
2014. okt. 6. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! En is pont 30 hetes vagyok,eddig 7-8 kg plusznal tartok attol fuggoen,melyik napszakban merem.58 kg-rol indultam.

Az elso kisfiammal kozel 30 kg-t sikerult osszeszednem,de mar nem nem emlekszem milyen eloszlasban, es nagyon vizesedtem is.Szules utan 2 honappal viszont mar a regi volt a sulyom es az alakom is.

2014. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsővel 25 kiló lett a végére és eleve 15 kiló plusszom volt. Sajnos éppenhogy csak annyi ment le, amennyi volt a baba, meg a víz meg a méhlepény. 9 hónapos korában tudtam elkezdeni a fogyókúrát csak, de 1 éves korára csak 5 kiló plusszom volt, de sajna szépen visszaszedtem lassan 4 év alatt pár kilót. Így most 8 kiló plusszal indítottam és jelenleg 7 kilónál tartok. Holnap leszek 29 hetes. Elsővel ülős melóm volt, most fizikai.
2014. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7-8kg-nal jartam. 40hetesen szultem, az utolso honapban heti 1kg feljott...
2014. okt. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja es 13 lett a vege. 6 jott le a korhazban. Lassan, de a tobbi is lejott.
2014. okt. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5 kg-nál tartok. de a kezdősúlyom nagyon magas volt.
2014. okt. 7. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Most 6 kg plusznál járok. :) Kezdő súlyom 79 volt és 183 cm vagyok.

Anno a lányommal 30. hétig már plusz 16 kg-nál tartottam. :D Akkor a vége plusz 26 kg lett. Szülésnél lement egy 10-es és nem telt el egy év mire visszanyertem a kezdő súlyom.

Remélem most ennyit nem fogok felszedni a véghajrában! :D

Boldog babavárást!

2014. okt. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én eddig 9kg-ot híztam. Olyan 20-22.hétig szinte semmit és onnantól jött fel ez a sok kg..

Én 63kg-ról indultam.

Kedves kérdező? Te mennyit szedtél fel eddig?

30+2hkm

2014. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi a válaszokat!Eddig 7kg jött fel,amit sokaltam mivel nagyon vigyázok az étkezésre,de látom erre az időre az átlag 6-7 kg-ot hízott.Már kiváncsi vagyok mennyi lesz a végén!Remélem nem +20 kilo :)
2014. okt. 7. 09:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Eddig 13 kg plusz :( az elsővel 30-at híztam összesen,vele a 24-28.hét között bő 5 kg jött fel és attól kezdve nagyon ragadtak a kilók,plusz a végén vizesedtem is. Kellett 9 hónap,mire mind lement,sőt kevesebbet mutatott a mérleg,mint amikor terhes lettem. Most nem volt hányingerem az elején,így kb. a 12.hét óta hízok,pedig nem zabálok,csak reggelizek és vacsorázok,na meg ugye nem is cigizek,ez is sokat számít. Reménykedem,hogy olyan +20 kg lesz a vége a max,aztán majd kiderül.
2014. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*bocsi,ebédelek is persze,csak amikor nem vagyok terhes,akkor se reggeli,se vacsi.
2014. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!