Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gomba lehet? Fehér, sűrű,...

Gomba lehet? Fehér, sűrű, túrós folyásom van, nem viszket. Nőgyógyászom szerdáig nincs. Van itthon Canesten hüvelytabletta. Használhatom szerdáig? Vagy ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A canesten jobban art, mint a gomba ilyenkor. Vard ki a szerdat.
2014. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem! Canestent nem szabad. A doki fog felírni egy hüvelytablettát!

Szerdáig mosakodj minél többet, cserélj alsóneműt többször.

2014. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne nevess ki. Szerdáig egyél minden nap natúr joghurtot és kerüld el a szénhidrátot, mert a szénhidrát elősegíti a gomba terjedését. A natúr joghurtot napi egy-két alkalommal a hüvelybe is kenheted, mert elősegíti a hüvelyflóra megerősödését hogy védekezzen a kórokozók ellen, ezt egy házi gyógymódokat tartalmazó könyvben olvastam.

A canesten szerintem sem jó. Csak reklám.

2014. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyel a huvelyedbe terhesen!!! A natur joghurtban is tejcukor van, ugyhogy azzal inkabb artanal.
2014. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az interneten megvan minden tézisnek a cáfolata is, én ezeknek nem hiszek. Amit én olvastam, egy népi gyógyászati könyvbe volt leírva.

Én terhesen használtam ezt a gyógymódot, a nőgyógyászom tudtával és beleegyezésével, mert én sem jutottam el hozzá rögtön, de felhívtam telefonon, és addig is joghurtoztam. Más egy joghurtos tampon feldugása, és más egy kis joghurttal bekenni a hüvely környékét, itt nem dugok fel semmit. Nekem használt, semmi bajom nem lett tőle. De ha nem keni, csak eszi a joghurtot, már az is segít.

2014. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!