Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A front okozhatja vagy valami...

A front okozhatja vagy valami gond van? 28hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ket napja kezdodzek a problemak.

Nagyon erzekeny vagyok a frontokra, es mostanaban elkezdett fajni a derekam, mef az alhasam. De van hogy huzamosabb idegig folyamatosan de van hogy elmulik es ujra kezdi. Eleg reg nem tudtam wcre menni, es olyan erzesem is van a fajdalmak kozben mintha mennem kene..

Esetleg a szekrekedes es a front befolyasolhatjak a derek es hasfajast, vagy ez jelezhet problemat is?

Sajnos eleg sokszor ereztem ilyet ezelott is amikor front volt..olyankor a derekam labam szet akar szakadni.

De felek, mert nehogy mas legyen a gond.

A baba mozog folyamatosan, forgolodik, feszit, kemenyedeseim nincsenek!!

Segitsetek kerlek!



2014. nov. 8. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Saját tapasztalatom alapján, ez biztosan a fronttól van. :) Én ilyenkor csak vergődöm egész nap. De nem vagyok orvos, és nem érzem amit Te. De ha a baba mindent úgy csinál, ahogy eddig, akkor szerintem nincs okod aggódni. :)

33hkm

2014. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Koszonom szepen a valaszod!:)

Ugy nez ki tenyleg a front volt mert a magnezium segitett azota szerencsere nincs semmi gond, neha erzem a derekam de minden ok!

A picur be van indulva, mozog rugdos folyamatosan.:)

Tovabbi kellemes babavarast!:)

2014. nov. 8. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!