Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen "baj/gond" erheti a...

Milyen "baj/gond" erheti a pocakban a babat, ha az anya nagyon ideges?

Figyelt kérdés

Ma ez tortent velem, h nagyon merges lettem a nagyra. Sehogy sem volt jo neki ma, csak orditott. Az ebed utani altatasa is ket oraba tellett (korabban tettem le aludni). Folyton rugdalni akarta a hasam, le akart esni az agyrol, ezert mindig ugy ugrottam utana. Meg csak 8 hetes vagyok, es probaltam higgadt maradni, de nem mindig sikerult. Mar a sirogorcs kerulgetett. Nagyon feltem ilyenkor a picit, ebbol nem lehet semmi gond ugye? Vetelesre gondolok elsosorban. Dokihoz csak egy het mulva megyek. Utrogestant is hasznalnom kell, mert a legelso terhessegem missed ab-val zarult...

Koszonom!


2014. okt. 21. 13:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Veletek is fordult mar elo ez, h a nagyobbik miatt mar nagyon idegesek lettetek? Nem tortent semmi baj abbol, igaz?
2014. okt. 21. 13:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nap mint nap forrok a dühtől a 2 évesem miatt. A dackorszak kellős közepén van, borzasztóan tud viselkedni, néha már azt hiszem, hogy az ördög szállta meg. 20 hetes terhes vagyok, a baba - köszöni szépen - eddig nagyon jól van. Próbálok higgadtabban viselkedni a naggyal, de sajnos ez sokszor nem sikerül. :(

Ne aggódj, nem lesz semmi baj a picivel!

Én is szedtem utrot, mert hetekig vérezgettem a terhesség elejétől kezdve, és hát akkor sem teltek nyugodtabban a napjaim, mégsem lett semmi gond, hál'Istennek. Persze nem jó az idegeskedés, és tulajdonképpen én is csak magamat készítem ki vele, mert eredménye a 2 éves gyerekemnél nincs.

Szedj magne b6-ot, akár többet is naponta, az csak jót tesz az idegeknek is. És kitartás!!

2014. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megemelkedik a vérnyomásod, a pulzusod, összehúzódnak az izmaid a feszültségtől.

Az első trimeszterben nekem is gyakran volt ilyen (18 hetes vagyok, a nagyfiú 5 éves lesz), kettessével szedtem a magnéziumot, és amikor apa hazaért, kicsit átpasszoltam neki a gyerkőcöt.

Most már nincs ilyen probléma, gondolom neki is hozzá kellett szokni a gondolathoz, hogy tesója lesz.

2014. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom h irtatok, megnyugodtam h masoknal is gyakran elofordul. :)

En is egybol passzoltam apanak, ahogy hazaert a munkabol, neki még volt turelme. :)

2014. okt. 21. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyokÉn is felhúztam magam a nagyobbik gyerekem miatt többször is már. Most lesz 8 éves, másodikos. Röviden: rossz a magatartása, de azért az ofő is megéri a pénzét. Szal az ofő miatt legalább annyira ideges vagyok, mint a fiam miatt. Az idegesség miatt elkezdtem görcsölgetni is. Szerencsére magnéziumra és egy kis pihenésre abbamaradt, nem nyíltam ki. Nálam ezt okozta az idegesség. Màr megtanultam hogy nyugodtnak kell maradnom. Főleg a gyermekemmel szemben. Az ofő meg nem ér meg egy koraszülést.
2014. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves utolso, h Te is valaszoltal! Az biztos h nem eri meg annyira felidegesitenie magat az embernek, h koraszules legyen belole. Kitartas, Neked mar nincs sok hatra! :)
2014. okt. 22. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!