Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első vizsgálaton mit...

Az első vizsgálaton mit csinálnak?

Figyelt kérdés
az első vizsgálatra megyek csütörtökön adigra 4 hetes már megleszek . arra lennék kivancsi, hogy mit fognak csinalni velem a vizsgálaton .láttam mások válaszai között hogy hasi uh-t csináltak nekik és azon még 6 hetesen sem látta az orvos hogy hol a baba. mivel én csak 4 hetes leszek akkor és hasi uh-t csinálnak esetleg ha mégsem látnák a babát kérhetek hüvelyit? már csak azért mert nem akarok ugy eljönni az orvostól hogy nem látta a babát és tovább stresszeljek azon hogy az az 1% hiányzik a 100% hoz hogy igen is babát várok. lehet ez egy kicsit hülyeség de sokat jelent nekem az hogy az orvos is igazolja hogy van baba vagy nincs.
2014. nov. 8. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem hüvelyit csinálnak, én is jövőhéten megyek kedden kb 5 hetesen.majd akkor megírom kedden délután nálam mi volt.
2014. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

4 hetesen még a teszt sem mutat ki semmit, az akkor van, amikor meg kellene jönnie a menzeszednek.


Szerintem valamit nem jól gondolsz

2014. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
biztos nem négy hetes leszel, a tesztek kb négy hetes terhességet mutatnak ki, szóval minimum öt. Terhesség kora = fogantatás kora + 2 hét. Szóval ha úgy értetted, hogy négy hete fogant addigra a baba, akkor hat hetes leszel. Valószínűleg hüvelyit csinálnak, legalábbis a normálisabb helyeken.
2014. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

4 hete és pár napja fogant de akor igen igazad van. 1 válaszoló: rendben köszönöm hogy meg irod majd

:)

2014. nov. 8. 19:27
 5/13 anonim ***** válasza:
tegnap voltam 4 hetes szerdán teszteltem pozit és akkor már késett 3 napja.
2014. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hüvelyinek jobban örülnék. és mezőkovácsházán fogom meg csináltatni a vizsgálatot.
2014. nov. 8. 19:29
 7/13 A kérdező kommentje:

nekem oktober 22.én kelet volna megjöjjön

azota se jött meg es pozitiv lett a tesz is stb

2014. nov. 8. 19:30
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsó mesid első napja?
2014. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A terhességedet az utolsó menstruációd első napjától számold! Valószínűleg hüvelyi uh lesz. Nagyon kevés helyen végeznek hasi ultrahangot ilyen korai terhesség esetén. Általában 6 hetesen már látják a babát, de ez sem törvényszerű, nálam pl pont nem láttak semmi konkrétat. Most 5 hónapos :)
2014. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szeptember 25 akor jött meg utoljara .
2014. nov. 8. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!