Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismamik vannak itt?...

14 hetes kismamik vannak itt? Mennyit híztatok hogy viselitek a terhességet? Gyertek beszélgessünk! Lesz fogadott orvosotok?

Figyelt kérdés
Szentesen fog valaki szülni?Kinél?
2014. nov. 10. 10:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És még olyan kérdésem van mikor kezdtek el vásárolni babátoknak?hol veszitek hol lehet olcsón hozzá jutni ezekhez a dolgokhoz?Brendonban néztem drága nagyon,mégis hol érdemes nézelődni?
2014. nov. 10. 10:26
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én holnap töltöm a 14.et. irhatok?😊
2014. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze :) :)
2014. nov. 10. 11:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia. Én már a 15. hetet taposom. Nem baj ha írok? Eddig egy kg ot híztam. Én az első gyermekemnek bababörzén vettem szinte mindent persze voltak újak is. De pl a ruhákat az elején csak 1-2 hétig hordja és kinövi, nem érdemes drágát venni.

De ha mindenképp újat akarsz venni akkor a neten vannak jó oldalak.

Most is fogadott szülésznőm lesz. Eddig jól viselem csak egyszer hánytam. Nem is érzem magam terhesnek. 19 hónap lessz a két gyerek között.

2014. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szia és hol fogsz szülni? :) ÉS ki lesz a szülésznőd? Kb mennyibe kerül majd?Bocsi én még nem fogadtam dokit az első kisfiamat ügyeletesnél szültem,de most tanakodunk hogy legyen... nézegetek baba börzén is dolgokat és majd onnan veszek meg egy két dolgot,és te tudod már hogy mid lesz?
2014. nov. 10. 12:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia, én 14+1 hétnél tartok. Gratulálok a babádhoz! :) Én fogytam a teszt óta kb. 5-6 kilót, de pár hete visszatért az étvágyam, és visszajött 1-2 kiló. Nekem van dokim, mert nem volt könnyű a teherbeesés (Ir, Pco, pajzsmirigy). Többször volt pecsételésem, a második óta táppénzen vagyok.


Mi voltunk a Brendonban, drága és a választéktól sem voltunk elájulva. Találtam viszont egy szimpi boltot Kecskeméten, nagyobb választék, jobb árak. Nekünk ikreink lesznek, első terhesség.

2014. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még sajna nem tudom. Mosonmagyaróváron fogok szülni. Tavaly 20 ezer ft ot adtunk plusz egy 10 ezer forintos csomagot. Idén még nem tudom hogy mennyit adunk.

Én amugy kislány szeretnék. Várom már hogy nőjőn a pocakom bár plusz 10 kg al kezdtem ezt a terhességet.

2014. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok minden pocaklakóhoz :) Én is kislányt szeretnék :) Maja vagy Natasa szerintetek? Kovácshoz? és Kecskeméten hol van ez?
2014. nov. 10. 14:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a Maja és a Natasa is tetszik, a Kovácshoz talán picit a Maja jobb. (Mondd ki hangosan, a Maját könnyebb kimondani a "cs" után.)


A bababolt az Auchan környékén van, nem voltam még ott, a hétvégén fedeztem fel a neten, hogy létezik.


[link]


Van webáruházuk is. [link]


Én úgy érzem, hogy nekünk fiú-lány. De igazából mindegy, csak rendben legyen minden. :)

2014. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én eddig rendeltem egy szoptatós párnát, meg egy övterelőt, ezek már úton vannak. Nekünk január végétől el kell kezdenünk komolyan készülődni, vásárolni, szobát rendezni, mert egyrészt első gyerekek, tehát nincs semmink, másrészt 32. héten (márciusban) legkésőbb befektetnek a kórházba.
2014. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!