Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ki hordott terhesen...

Kismamik ki hordott terhesen melltartot alvasnal? Es milyen tipusut?

Figyelt kérdés

18+3naposak vagyunk,fajnak a melleim mikor felulok este az agyon es mintha kicsit megereszkedtek volna.Elso baba.

Vettem sportmelltartot de nemtudok benne aludni.

A pantos meg ugye alapbol kenyelmetlen alvasnal.

Van valakinek otlete mi vallik be hogy azert nelegyenek ereszkedett melleim?!


2014. nov. 11. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A mellek megereszkedése nem a melltartón múlik, hanem a genetikailag örökölt kötőszöveti állományon.
2014. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem melltartón fog múlni. Amúgy meg ha melltartóval alszol csak kevésbé használod a tartószövetet még rosszabb.



Én szülés után aludtam melltartóban mert kellett beleraknom betétet h ne ázzon el az egész matrac. Sima olyan nagymamis melltartóban aludtam, amibe nincs szivacs.

2014. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Háth nemtudom nekem védőnő is mondta hogy aludjak abban ..azért nemértem
2014. nov. 11. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

én vmi ilyesmit hordtam terhesség alatt, ill. szoptatáshoz is ilyeneket használok, ebben nincs egy kapocs se, nem nyom sehol. Azt nem tudom mennyire óvja meg a melleidet a megereszkedéstől, nekem csak kényelmetlen volt más. Szerintem keress rá varrásmentes melltartókra a neten.

2014. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!