Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esténként gyakran egészen...

Esténként gyakran egészen lenn az alhasamnál olyan bugyborékoló erős nyomás szerű érzésem van, és majdnem bepisilek tőle, azonnal szaladnom kell. Ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés

Szinte önkéntelenül is összeszorítom a combjaim. Nagyon kellemetlen feszítő érzés.24 hetes vagyok.

A Babókám egyébként nagyon aktív főleg estefelé, sokat és erőseket rugdos, ficánkol, helyezkedik. Eddig nem volt semmi problémánk, most baj lehet?


2008. aug. 14. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Valószínű a babád eltalálja olyankor a hólyagod. Nekem is van ilyen, sokszor a hólyagomon táncol, az elég kellemetlen tud lenni, de ha neki jó, hát csinálja. Minden jót! 25 hetes kismama.
2008. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, Neked is olyan ilyenkor mintha ki akarna jönni? Vagy ezt csak az erős pisilési inger miatt érzi így az ember?
2008. aug. 14. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, eleinte mikor ezt éreztem, és is megijedtem, hogy na most kibújik, de azóta sokszor előfordult már és még bent van, és remélem még bent is marad egy ideig. Szerintem csak az erős pisi ingertől van ez.
2008. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is sokszor lemegy oda a babócám, szinte ülni sem enged, mert attól félek ha bahajlítom a derekam, öszenyomom. Tényleg kellemetlen. Ha meg belerúg a hójagomba, hát...

Én is sokszor érzem úgy, hogy mindjárt kijön, de inkább akkor, amikor a köldökömet nyomkodja, és dudorodik össze-vissza. Nagyon aktív a kis lurkó, kíváncsi leszek mi marad abből amikor kibújik. Ha csak fele is, felköthetem...

Kitartás!

25 hetes kismama

2008. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!