Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi görcsök 21 hetesen?

Ancsi1991 kérdése:

Alhasi görcsök 21 hetesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 hetes kismama vagyok. Napok ota mentstruácios görcseim vannak és nehéz a pocakom és feszül. nehezemre esik minden. tegnap este bementünk a klinikára mert elég ilyesztö de hála Istennek minden vizsgálat jo lett nemtudják mi okozza ezt. 3*2 magnéziumot szedek. Volt valakinek ilyen vagy hasonlo? Köszi a válaszokat ♡

2014. nov. 11. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem volt/van ,jelenleg 26 hetes vagyok ,de 18.hetesen eléggé fájt a hasam alja ,így megemelték a magnéziumot 3x2 -re (mangnerot) ,de elmúlt,jelenleg is szedek napi 3-4 szemet mert fájdogál,nehéznek érzem a hasam alját,de ez természetesnek mondható,ne aggódj,ha baj lett volna szólnak,Boldog babavárást :)
2014. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 38. hétig kellett 3*2 panangint és 3* fél diaphilint szednem mert annyira görcsöltem néha este + magne b6.

most itt gurulgat a 8 hónapos fiam.

de ha nem múlik akkor ismét menj be mert az nem jó ha görcsölsz!

Pihenj.

2014. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek! ♡
2014. nov. 11. 18:09
 4/10 anonim ***** válasza:
3x2 Magnerot.Ha ennek ellenére is nagyon fáj akkor menj vissza.Adjanak infúzióban magnéziumot,az hatásosabb.
2014. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma megyek a dokimhoz. Köszi a válaszokat ♡
2014. nov. 12. 08:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Én végig nagyon görcsöltem a terhesség alatt. Emiatt nyílni is kezdett a méhszájam és ott lebegett felettem a vetélés, majd később a koraszülés réme. Zabáltam a magnéziumot szó szerint és sokat pihentem. Végül a 36. hétig húztuk, amikor elfolyt hirtelen a magzatvíz, de jó nagy súllyal született a fiam, 3540 grammal és 55 cm-el, de kevés zsír volt a bőre alatt, így inkubátorba kellett tenni melegedni és hivatalosan is korababa lett. Pihenj, szedd a magnéziumot! Drukkolok, hogy eddig bírjátok legalább ti is!
2014. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm. Minden vizsgàlatom jó lett minden rendben velünk. Sajnos a fàjdalom nem mulik az orvos szerint azért mert tàgul a méhem és vékony vagyok azért érzem ennyire. Remélem enyhülni fog. Mindenkinek szép estét :)
2014. nov. 13. 17:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Örülök hogy semmi gond!

Boldog babavárást és kitartást kívánok!

2014. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönjük :-) puszi.
2014. nov. 13. 17:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kálcium segített, napi 1 pezsitabi 500-as, mert a napi 3x2 magnerot nem használt. Próbáld meg, rosszat nem teszel!
2014. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!