Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem születik már meg a...

Miért nem születik már meg a kicsikém? Nektek mikorra érkezett? Ma vagyok 39 hetes, de semmi jelét nem adja hogy ki akarna jönni. A súlya szerint már érett lenne rá 3,5 kg.

Figyelt kérdés
Bocsánat de annyira várom már és félek is a túlhordás veszélyeitől. A dokim szerint be se fektetnek 40. hét után csak 41 hét után itt az a szokás :( akkor aztán minden nap ellenőrzés...ah, annyira nem szeretném azt!

#szülés #baba nem érkezik
2014. nov. 12. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csak a 41. héten volt befektetés. Én az első manót 10, a másodikat 5 nappal hordtam túl. Az elsőnél indították, a picike magától startolt. Jó helyük van még ott bent, ne aggódj.
2014. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, még egy baba sem maradt bent.:)

A súly meg csak becsült, lehet az akár +-1kg is.

Nekem sem volt semmi jele, hogy jönni akarna, egyik este elment a magzatvíz, és 6 óra múlva a kezemben volt a manó.

2014. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 8 nappal hordtam túl, semmi bajunk nem lett. Ráadásul ahol én élek, itt csak 14 nap túlhordással fektetik be az embert, addig csak heti 1 találka van a szülésznővel, sem vizsgálat, sem nst sem semmi sincs, az utolsó ultrahang is a 20. héten... Mégis egészségesen születnek a babák.
2014. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Huha, kedves utolsó válaszoló! Én sajna parázós vagyok, bátor vagy! Nekem 36. héttől minden héten NST, 38-tól heti 2 is, mert van fogadott dokim és szülésznőm és ezt javasolták. Csak a környezetemben mindenkinek megvolt a pici 38. hét körül, tudom hogy fő a türelem és "jó hallani" hogy mások is megjárták ezt az utat.
2014. nov. 12. 11:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, miért izgulsz. A terhesség normál kihordási ideje 40 hét. Neked addig még van egy teljes heted.

Értem én, hogy nagyon várod (én még csak 36 hetes vagyok, de én is nagyon várom már), viszont az idegeskedés biztos, hogy nem segít, a túlhordás meg még kicsit odébb van. Engedd el magad, hátha akkor a babucinak több kedve lesz megérkezni! :)

2014. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de én sem értem. Még van 1 heted a kiírt időpontig, miért aggódsz a túlhordástól? Az én babám is a 41. héten született, de még az sem túlhordás, csak terminus túllépés.
2014. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
39+0-n indult be a szülés, éjjel, majdnem éjfélkor. Napközben nyoma sem volt, aztán tessék! :)
2014. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj a túlhordás miatt és az miatt sem, hogy nincs semmi jele a szülésnek.

Mindkettő gyerekemmel előjelek nélkül indultam szülni.

Kisfiam 38+6-on született, szerda este még szexeltünk egy jót, nem fájt semmim, nem volt lent a hasam, nem volt hasmenés vagy ilyesmi... Másnap este megszületett.

Kislányommal hasonló képpen voltam, semmi előjel, hirtelen a semmiből indultak a fájások és hamar meg is lett. Kislányomat 39+2-n szültem.

2014. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, addig még van ideje kibújni. Én nem idegeskednék feleslegesen a túlhordás miatt.

Én a kiírt napon szültem. Kora reggel kezdtem vajúdni, de éjjel még lefekvés előtt elterveztem, mi mindent fogok csinálni a hétvégén, annyira nem volt semmi előjele a szülésnek. Szóval nyugi, bent tuti nem fog maradni.

2014. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
168 óra van még a betöltött 41. hétig, a szülés pedig bármelyik másodpercben beindulhat. Nyugalom.
2014. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!