Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem születik már meg a...

Miért nem születik már meg a kicsikém? Nektek mikorra érkezett? Ma vagyok 39 hetes, de semmi jelét nem adja hogy ki akarna jönni. A súlya szerint már érett lenne rá 3,5 kg.

Figyelt kérdés
Bocsánat de annyira várom már és félek is a túlhordás veszélyeitől. A dokim szerint be se fektetnek 40. hét után csak 41 hét után itt az a szokás :( akkor aztán minden nap ellenőrzés...ah, annyira nem szeretném azt!

#szülés #baba nem érkezik
2014. nov. 12. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 40+6ra szültem. Az utolsó 1 hét maga volt a pokol. Azt hittem szivárog a víz, 2 nap múlva erős jóslóim voltak amikre azr hittem h igazi fájások. (Első baba) 2x is téves riasztás volt, már kezdtem magam hülyén érezni. A fiamat is 3500 grammra becsülték 39 hetesen. 3440 grammal született. A fájások a semmiből jöttek, délelőtt UH, flow vizsgálat, méhszáj totál zárt, szülésnek semmi jele, aztan délután mégis beindult a buli. Kitartás, tudom mit érzel! :)
2014. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! A szülések 85%- a nem a kiírt napon történik hanem általában 1-2 héttel előbb vagy estleg később, ezért (is) vagyok ilyen lázban és a párom is 10 napot van itthon, utána csak karira jön megint külföldről, jó lenne ha találkozna a manóval :) Azért reménykedem :)
2014. nov. 12. 19:35
 13/13 A kérdező kommentje:
Végül is a lényeg hogy minden rendben van a picivel :) A dokim is azt mondta eddig olyan szépen végig csináltam ezt a terhességet, miért most kezdek idegeskedni XD
2014. nov. 12. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!