Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák,27. hétre hány kg-ot...

Kismamák,27. hétre hány kg-ot hiztatok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 08:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy. És amúgy fiú vagy lány baba lesz? Erre az időre hogy érzed magad, és a pici?
2014. nov. 13. 10:28
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolsó 2, ti se sokat hiztatok eddig, mekkora a hasatok? Nem kicsi a baba a kelleténél?
2014. nov. 13. 10:33
 13/17 anonim ***** válasza:
9-es vagyok.A baba a legutolsó uh-n,pont a korának megfelelő volt,igaz annak már 6 hete.De akkor még szinte nem is látszott a pocim.Amúgy sem volt előtte sem lapos hasam.Majd 2 hét múlva kell mennem legközelebb uh-ra,majd kiderül.Látszik,hogy babát várok most már,de például ülve abszolút nem látszik a hasam ha nem egy feszülős felső van rajtam.
2014. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

10-es vagyok!

Nem kicsi a pocakom. :) Van 2 ismerősöm, akik 3-4 héttel előttem járnak, és ugyan akkora a hasunk.

Az én babám is épp a korának megfelelő, minden értéke középérték volt eddig.

2014. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia,én 28 hetes vagyok,szintén 4 kg plusszal.

Mozgok rendszeresen,és odafigyelek az étkezésre.

Persze ez nem azt jelenti,hogy koplalok,de nem eszek meg mindent amit megkívánok,és amint érzem,hogy jól laktam,abbahagyom az evést.

Azért nasizni is szoktam ezt azt,de nem viszem túlzásba.

a babám eddig minden ultrahangon megfelelő méretű volt,és a pocakom már kb. 20. Héttől látványosan kerekedik :)

2014. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mindenkinek gratulálok, további jó babavárást! :)
2014. nov. 13. 10:58
 17/17 anonim ***** válasza:
Én 4kgnál járok. Bár eleve túlsúllyal kezdtem. A pocakom hatalmas, mindenki azt hiszi hogy még ez évre várjuk a babát. Igazándiból csak a hasamra híztam, (meg a mellemre), mert a combom pl vékonyabb mint volt. Egy számmal kisebb kismama nadrág kellett mint amilyen nadrágot a terhesség előtt vettem. Következő pénteken megyünk 4dre, ott majd mondanak pontos adatokat a piciről. :)
2014. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!