Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem ajánlani a...

Tudnátok nekem ajánlani a Bajcsyban szülésznőt? Mennyit kérnek általában? Vagy mikor megyek az első nst-re, mondjam meg a kh-ban, hogy szeretnék fogadni egyet és épp aki bent van felfogadom?

Figyelt kérdés
December 24-re várom a kislányom,szeretnék szülésznőt fogadni.. alapból kedvesek,voltam már párszor ügyeleten,de még is csak karácsony előtt,vagy pont akkor vagy 25-26 bent lenni,nem lehet jó ügyeleten.. Szeretnék maximális odafigyelést,ha kifizetem talán jobban járok..
2014. nov. 14. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
3szor szültem ott. Babit vagy Magdikát ajánlom.Nekem Babi volt.nagyon figyelmes, aranyos,bármiről beszélhetsz vele.nem mondott konkrét összeget. én is Karácsonyra voltam kiírva az utolsóval és nem csinált belőle problémát. én a harmincvalahányadik héttől jártam hozzá, ő csinálta az nstket is (így nem kell kivárni a sort, akár este 9re is mehetsz).kb a 30. héten hívtam fel
2014. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvosod van?
2014. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen van
2014. nov. 16. 16:07
 4/6 anonim válasza:

én Kozma Erikánál szültem meg hozzá jártam nagyon kedves és oda figyelő

nem kért pénzt annyit adtam amennyit jónak láttam

2014. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem, hogy dokid van-e. Mert bizonyos dokik esetleg bizonyos szülésznőket preferálnak. Polgár dokinál szültem és Ő javasolta Babikát, akivel maximálisan elégedett voltam.
2014. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaaa,értem.. szoktak párban dolgozni..

Kardos a dokim

2014. nov. 17. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!