Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jászberényben Dr Dallos...

Tündi0212 kérdése:

Jászberényben Dr Dallos Lászlót szeretnêm fogadott orvosomnak mennyit szokott kérni?

Figyelt kérdés
Magànrendelèsén màr voltam ès meg vagyok elégedve vele! 2.babàmat vàrom ès èrdekelne hogy mennyit szokott kèrni ha azt szeretnem ö legyen az.orvosom! ?
2014. nov. 14. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

75-ot hallottam.

Azota biztos dragabb, ez 2008-ban volt.

2014. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Plussz a szülés?? Ès a vizsgàlat idöpontjait àt lehet variàlni pl: délelöttrol délutànra?? Mert van 1 kislanyom es öt nem tudom kire hagyni igg ezert szeretnem megfogadni hogy megtudjunk oldani mindent! !! Köszi a valaszt :) ha tudsz többet irj lègyszi
2014. nov. 15. 15:02
 3/18 anonim ***** válasza:
Sima szulesert kert ennyit, 3000-et vizsgalatokert. Csaszar 100 korul volt.
2014. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Volt meg kerdes, bocsi, en vittem magammal a nagyobbat, de mi nem hozza jartunk.Megbeszeles kerdese az egesz, engem is fogadott a masik doki delutan, vasarnap.

Amugy Dallos jo orvosnak tunik, szerettek a nala szulo kismamak.

2014. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szia ne haragudj de nem értelek! Az hogy ö legyen az orvosom menyit kér?? Nagyon szepen koszonom hogy valaszolsz! Puszi
2014. nov. 18. 22:31
 6/18 anonim válasza:
Én most vagyok a 21. hétbe és nekem azt mondta hogy 3 hetente kell mennem ultrahang vizsgálatra és egy alkalmanként 8000.- kér el. Mondjuk én sokallom 3 hetente 8000.- és még messze van március úgyhogy gondolkodom rajta hogy nem megyek 3 hetente csak 5-6 hetente. nem tudom milyen szemmel nézné. Mert egyébként úgy sem tud megjegyezni annyi ember közül mert nagyon sokan járnak hozzá de ugye a füzetben meg bele van írva mikor voltam vizsgálaton. A védőnőmet kérdeztem hogy szoktak e ilyent csinálni azt mondta hogy én döntöm el.
2014. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

13:42-es vagyok.

Meg egyébként nagyon sok pénzt összeszed mert egy magánrendelésen kb 30an vannak és heti 2* rendel. Csak durván számolva is milliókat szed össze 1 hónap alatt. Egyébként a szülés nemtudom mennyi.

2014. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szia 3 hetente nem tul sok az? ?? Ha nincs fogadott orvos akkor nem igy kell jàrni! De nem ugy szokta hogy elore egybe el kèri a pénzt es akkor esedekes vizsgalatokra pl: 16 hetes re mesz hozza? Gondolom a szulest azt kulon kell fizetni! Kõszi hogy irsz!
2014. nov. 19. 14:32
 9/18 A kérdező kommentje:
Most beszeltem a Dr urral nekem is azt mondta hogy havonta kell jarni es minden alkalom 8000ft ! Mondjuk nem ertem miert kell havonta jarni! Ja es a szules 60000 ft! Mondjuk azt nem kerdeztem hogy a vizsgalatokat majd kozosen beszeljuk e meg mert nekem nem mind1! Ezt beszelted vele? ?
2014. nov. 19. 15:03
 10/18 anonim válasza:

Az előző vagyok.

Nekem azt mondta hogy 3 hetente én is sokallom. Úgyhogy le fogom spórolni 4-5 hetente fogok menni.Egyébként a kötelező ultrahang vizsgálat 4 alkalommal történik a terhesség során ha nincs fogadott orvos.Nekem nem mondta mennyi lesz a szülés de ha 60.000 mondott neked ahhoz képest nem is sok. Egyébként épp most hallottam hogy Zrupkónál megint meghalt egy újszülött. Nem tudom mi igaz belőle mert eddig csak egy valakitől hallottam de neki korábban is volt ilyen. Úgyhogy semmi kép ne őt válaszd.

2014. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!