Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet gyógyfürdőbe...

Terhesen lehet gyógyfürdőbe menni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyfürdő és gyógyfürdő között óriási a különbség, nem lehet általánosságban beszélni róla csak annyit, hogy 36 fokos víz fölött semelyikbe nem szabad menni. Egyébként pedig az összetételétől függ. A gyógyfürdők, termálfürdők honlapján szerepelni szokott az összetétel és ez alapján, hogy kikek javasolják a fürdőlátogatást, kiknek nem. Ha nem találsz ilyet, hívd őket fel telefonon és kérdezd meg.
2010. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyógyfürdő a baktériumok melegágya. Azon a hőfokon élnek leginkább... Én nem mennék. Voltaképpen van olyan orvos, aki megengedi... de gondold el a sok szottyadt seggű öregember benne áztatja magát, ki tudja mi terjeng ott, nem hiányzik egy kismamának szerintem.
2010. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsónak csak annyit írnék, hogy nálunk kénes a gyógyvíz. és ez alapban baci ölő. szóval ott elvileg nincs fertőzésveszély. ettől függetlenül nem ajánlanám a gyógyvizes kezeléseket. mert az összetevők + melegvíz vérbőséget okoznak. (ott dolgozom)
2010. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam sajnos, amikor 24 hetes voltam. Ahogy kijöttem a vízből éreztem, hogy nincs valami rendben, majd éjjel begörcsöltem, és két hét kórházbanfekvés következett, pedig nem thermál víz volt, hanem sima meleg (nem forró) vizes medence. Szerencsére minden rendben lett utána, de a terhességem végéig feküdnöm kellett, mert mint kiderült megrövidült a méhnyakam, és kinyílt a külső méhszájam, mindez a fürdőzésnek volt köszönhető. Egyáltalán nem biztos, hogy nálad is ez lenne a hatása, de semmi képpen nem ajánlom, én nagyon ráfáztam!
2010. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem szabad! es ha szabadna sem eri meg!
2010. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én semmiképp se mennék!

szerintem is a bacik melegágya(vize), ha nem lennék terhes, akkor se mennék!

főleg ebben az influenzás időben és próbálok elkerülni minden olyan helyet, ahol sokan fogdossák a kilincset!

nem konkrétan a kilincsre gondolok!

érdemes a megelőzésre is gondolni!

2010. jan. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!