Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet menni gyogyfürd...

Terhesen lehet menni gyogyfürdöbe?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni az adott gyógyfürdő honlapján, hogy mit ajánlanak terheseknek. De mivel a gyógyvizek általában elég magas hőfokúak, én úgy tudom nem ajánlott, mert a meleg víz alhasi vérbőséget okoz, ami vetéléshez vezethet. Pl. a Hévízi gyógyvízről tudom, hogy nem ajánlják várandósoknak.
2011. márc. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott.Èn nem is mentem.Magas vízhömérséklet,meg a fertözés veszélye nagyobb.Gombásodás,stb....
2011. márc. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már akkor sem mertem belemenni amikor terveztük a babát, mert ugye nem tudhattuk, hogy mikor esek teherbe. Ha lehet kerüld el!
2011. márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan gyógyfürdők pl egerszalók ahova kifejezetten ajánlott menni amikor kérdeztem a dokim hogy mi lenne ha esetleg elmennénk valahova fürdeni azt mondta egyből hogy egerszalók:) mentünk is és nagyon kellemes volt
2011. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak fürdeni nem. :) Viccet félretéve semmiféleképpen sem. Sok a bacilus, baktérium... A víz hőmérséklete is max. 27-28 fokos lehet, amibe bemehetnél fürdeni. Direkt rákérdeztem előző terhességemnél, mert wellness hétvégére mentünk. A férjem ült a jacuzziban. én csak belógattam a lábam.
2011. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdezd meg a nődokid de én voltam mini ob tampon a fertőzés miatt betettem mondta is hogy tegyem be de nyugodtan mehetek és mentünk is üdv26 hkm
2011. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lefoglaltuk a szállást Egereszalokra! Ott tényleg fürödhetek?:$
2011. márc. 25. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!