Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen görcsöl a méhem és...

13 hetesen görcsöl a méhem és kemény a köldököm alatt, ez baj?

Figyelt kérdés
Neten mindenhol azt olvasom hogy ha ez vérzéssel lázzal stb. párosul, keressük fel az orvost. De nekem eddig semmi ilyen nem volt, csak ma reggel arra ébredtem hogy fáj a méhem :S Félek ez bajt jelezhet? Nem annyira erős mint egy menstruációs görcs de kellemetlen!

2014. nov. 15. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Dupla magnézium-ot vegyél be. Ha arra sem múlik, akkor szépen az ügyeletes kórházba be kell menned.
2014. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szedj napi 3 magnerotot. Azért ha délig nem múlik akkor menj korházba
2014. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vettem be magnèziumot.
2014. nov. 15. 09:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Most amúgy elmúlt de másfél óráig tartott...
2014. nov. 15. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenképp menyj orvoshoz..ha bekeményedik a has az nem jó.nekem 22 héttől keményedett be állandóan, előbb is szültem 1hónappal
2014. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül nem lett semmi gond, ez az egy alkalom volt hogy begörcsölt a hasam, azóta nem volt ilyen hál Istennek.
2014. dec. 3. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!