Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtti időkben gyakorik...

Szülés előtti időkben gyakorikak a rossz álmok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egyre nehezebben tudok aludni,2óránként fent vagyok,nehéz a pocim...

Ha jót is alszom,egyből jönnek a hülye rossz álmok,általában a babáról,vagy a hasamról szólnak.. soha nincs pozitiv benne,mindig csak a tragédia :(

35hkm


2014. nov. 15. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak rossz álmaim az elsőnél. Most a másodikat várom alig lesz a kettő között 1.5 év. Első császár volt most rettegek h rendesen akarják h szüljek ilyen rövid időn belül. Olvastam egy cikket és azóta álmodok vele :(
2014. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 violent02 ***** válasza:

Nem is a szülés közeledte miatt de nekem az utolsó 1 hónapban rémálmaim voltak, és vagy ettől vagy attól hogy a pici éjszaka volt a legaktívabb, meg ugye nyomja a szerveket de pár óránál nem is aludtam többet...

A kialvatlanság alapból vezethet rossz gondolatokhoz, félhetsz hogy valami baja van de hidd el minden rendben csak már egyre kevesebb neki a hely és te lassan nem tudsz mit kezdeni magaddal,próbálj lazulni. Mi elalvás előtt többször megnevettettük egymást a párommal, vagy néztünk olyan filmeket hogy boldogan aludjak el..lehet hülyeség, de nekem sokat segített..nem stresszelsz addig se, ezt a pici is érzi és neki is jobb..ha jó a babának, jó a mamának (:

2014. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!