Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor használtátok az...

Ti mikor használtátok az Angelsound szívhang hallgatót? Úgy értem hogy mikor vettétek elő, ha rossz érzésetek volt vagy Kevésbé éreztétek a mozgást stb?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én eleinte akkor néztem, amikor még nem éreztem mozogni (15. -héttől hallom). Aztán ami óta mozog; már csak akkor nézem, ha nem érzem mozogni édesemet pl. egész reggeltől kora délutánig, de szerencsére a szívhang hallgatónak hála mindig megnyugszom hogy minden rendben. Nem is csesztetem sokáig; 10mp, minden rendben, és onnantól én is nyugodt vagyok :-) Bár még kicsi, így csak akkor érzem a ficergését amikor én is nyugalomban vagyok :-) 22hkm
2014. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi épp tegnap vettünk egyet és nagyon megnyugtató volt hallani a szívét! Nekem eszembe sem jutott volna venni ilyet, de két vetélés után igencsak fontosnak tartottam. Mindjárt betöltöm a 16. hetet, még csak sejtelmes mozgásokat érzek (talán nem is a baba az, ki tudja), ezért döntöttünk úgy, hogy kipróbáljuk a szívhangfigyelőt. Viszont minden parám ellenére nem szeretném minden áldott nap ezzel piszkálni a babát, úgyhogy a férjemmel megegyeztünk, hogy csak akkor hallgatjuk meg, ha a lelkünk megnyugtatása céljából feltétlenül szükséges. Én kb. egy hétre vagyok kalibrálva higgadtság tekintetében, tehát egy-egy UH után egy hétig tudom para nélkül élvezni a terhességet, úgyhogy szerintem nálunk hetente előkerül egészen addig, amíg nem lesz egyértelmű, hogy a babám mozgását érzem-e.
2014. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én leginkább akkor használtam, ha kevésbé éreztem mozogni. Eleinte nem igazán nyugtatott meg, mert volt hogy nem találtuk, vagy a saját verőeremet találtuk meg a baba helyett, de azt hittük a baba, de ugye lassabb volt mint kellett volna, és azon aggódtam, stb. :) Igazán megnyugtató nekem akkor lett amikor már nagy volt a babó (mondjuk olyan 28. héttől) akkor mindig megtaláltam, és meg tudtam hallgatni minden rendben van e vele amikor épp lustább napja volt :). Hidegfrontok alkalmával mindig aludt egész nap, és nem nagyon éreztem a mocorgását, olyankor nagyon jó volt, hogy meg lehetett hallgatni :).
2014. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is pont ma vettem de persze nem talátam meg a hangot, mondjuk csak 10 hetes vagyok, asszem várok még vele :D
2014. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!