Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol van ez a rossz kozerzet,...

Mitol van ez a rossz kozerzet, eszmeletlen gyengeseg, faradtsag? 29hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most leptem a harmadik trimeszterbe. Par napja olyan rosszul vagyok, teljesen gyengenek erzem magam, szedulok egesz nap, aludnak ejjel nappal, es nyom a fejem. Nem birok semmit csinalni itthon mert ugy erzem minden erom elhagy.

A vernyomasommal minden rendben, a vereredmenyem is jo volt.

Esetleg valaki volt ilyen helyzetben?



#szédülés #gyengeség #hanyinger rosszullet
2014. nov. 15. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem javul, én megkeresném a háziorvost. Főleg, ha hányás, hasmenés, bármilyen hasi panasz is társul hozzá. Valószínű, hogy csak bujkál benned valami, vagy a frontokat érezted meg, de komoly bajt is jelezhetnek ilyen tünetek, jobb kizárni ezeket. Mikor voltál laborban?
2014. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hetfon mindenkepp megyek dokihoz, nogyogyaszhoz es haziorvoshoz is.

Kb 3 hete volt labor.

A vedono szerint szep a verkepem.

Vizeletet kedden neztek. Az is ok.

2014. nov. 15. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy pl. egy hellp szindrómánál milyen gyorsan romlik a labor, de az mindenesetre jó jel, hogy három hete jó volt.

Az orvosok többet fognak tudni, de ha rossz érzésed van, ne hagyd magad lerázni. Én úgy tapasztalom, hogy terhességgel-gyerekneveléssel kapcsolatban a megérzések nem nagyon szoktak csalni.

2014. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hu most megijesztettel a hellp szindromaval.

Remelem tenyleg csak a frontot erzem.

Sajnos nagyon erzekeny vagyok ra.

Nem fogom magam hagyni, utanajarok mindenkepp!

A hellp szindromanak milyen tunetei vannak?

En ugy tudom borda alatti fajdalom, gyomorfajas, magas vernyomas.

Ezek eddig meg nem jelentkeztek. Jajj ugy aggodom.

Kerek is hetfon egy labort.

Azt meg leirom hogy ez a fura gyengeseg erzes akkor jelentkezett legeloszor mikor hatamon fekudtem sokaig es elkezdtem szedulni.Azota nem fekszem a hatamra, de az erzes mar anelkul is jelentkezik.

2014. nov. 15. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akartam rád hozni a frászt, csak pont tegnap olvastam utána, van, hogy csak ilyen általános levertséggel kezdődik.

De ha frontérzékeny is vagy, akkor szinte biztos, hogy csak azt érzed! Én a 10. hét óta elszédülök, majdnem elájulok, ha egyhelyben kell állnom, ez mindkét terhességemnél így van/volt, semmi bajunk nem volt.

Mennyit iszol? Folyadékhiány is okozhat ilyet. Nekem dietetikus mondta, hogy ha érzem, hogy szomjas vagyok, akkor már fél liter folyadékhiányom van, ennyinél jelez a szervezet.

2014. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia. Koszi a valaszt!

Probalok megnyugodni!

Igen, sajnos elso perctol nagyon erzrkrny vagyok a frontokra, olyankor a derekam is kette akar szakadni.

Csak most ez az eszmeletlen gyengeseg, szedules megijesztett. Amint megmozdulok a szivem ki akar ugrani. Meg kicsit nyom a fejem.

Hat a mai nap nem sok folyadekot ittam.

De potolom!!

Olvastam hogy holnapra kettos front varhato, remelem tenyleg azt erzem es nem komolyabb.

Koszi

2014. nov. 15. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegnap is kettős front volt.

Pihenj, ha tudsz, nem lesz semmi baj.

2014. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez szokott lenni. Az esetek tobbsegeben jo a vernyomasom,de parszor mar mertunk eszmeletlen alacsonyakat is. Nem lehet,h.Neked is ilyesmi,csak altalaban olyan erteket mersz,ami meg pont jo? Probalj meg ilyenkor csokit enni,kavet,kolat inni. Nekem ezek segitenek. 31 hkm
2014. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!