Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség megállapítása és...

A terhesség megállapítása és a 12 hetes UH között van ultrahang? Vagy addig nincs is semmi?

Figyelt kérdés
5+2 hetes terhes vagyok, kerek 7 hetesen megyek orvoshoz. Ha ott minden rendben, baba szépen fejlődik, van szívhang, akkor a 12 hetes genetikai ultrahangig azért van még UH vizsgálat, vagy ennyi volt, 5 hétig semmi?
2014. nov. 15. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk ugy van hogy az orvosnak is van uh gépe, ő megnéz, de beutal a kórházba az ottani uhra. nekem így eddig volt 4 hetesen 6 hetesen az orvosnál (terhesség megállapítás miatt) most 7 hetesen megyen a kórházba, ha akkor még nem lesz szívhang, akkor még egyszer lesz uh. és ha ez után nem történik semmi akkor a 12 hetes uh! de ez nálunk van így:)
2014. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az én orvosomnak is van UH-ja, csak azt nem tudom, hogy ha minden oké-e, akkor néznek-e majd a 12. hétig még egyszer. Mondjuk ha alapból nem, biztos, hogy kisírok még egy ultrahangot, volt már elhalt terhességem, a 12. hétig tuti idegbeteg leszek, ha nem látom időközben, hogy minden oké. Csak nem tudom, hogy ez hogy szokott lenni normál esetben.
2014. nov. 15. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
ha ezt tudja az orvos lesz több uhd is! remélem minden rendben lesz nálad
2014. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves tőled :) Tudja, vele csináltam végig a missed ab-ot is, mindent tud az előzményekről. Akkor ezek szerint számíthatok több uh-ra is, ennek örülök, köszi!
2014. nov. 15. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd h nagxon aggódtál h minden rendben van-e ugye az előzmények miatt is.. biztos megérti. Én többször voltam uh-n és megnyugtatott
2014. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy halvaszülés és egy missed ab. Most vagyok 8 hetes, eddig már volt 2 UH-om.

Lehet, hogy ez sem jó, hogy mindig nézik, emrt állandóan nézem a méreteket, és ha az átlaghoz képest eltérés van, parázok.

2014. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!