Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamák! Ti könnyen...

Duci kismamák! Ti könnyen szültetek?

Figyelt kérdés

Azt halottam hogy akin több súlyfelesleg van nehezebben szüli neg kisbabáját! Igaz ez?

És ki mennyivel ment szülni? És hogy ment?


2010. jan. 28. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon gyorsan, és könnyen szültem. A magam 158 centijével és 75 kilójával nem vagyok épp modellalkat...

5 hét mulva szülök megint, ha csak negyed ilyen jó lesz, már örülök:-)

2010. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekemet nagyon könnyen szültem hamar kibújt és mondhatom hogy kövér voltam,vagyok mert 106 kg-mal mentem be szülni.Most 27 hetes vagyok,de ez a terhesség merőben eltér az elsőtől ugyhogy nagyon kiváncsi vagyok a mostani szülésemre.
2010. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
100 kg-mal szültem 8 óra alatt.
2010. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon tulsúlyos vagyok.A fiamat 6 óra alatt szülem meg pedig 172cm magas 126kg-al mentem szülni(10kg-ot híztam)Most 1-2 héten belül szülök 2 kg-ot híztam reméllem ez is könnyen megy majd:)

(hormon zavar miatt vagyok tulsúlyos.sajnos:(

2010. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mind a kétszer 100 kg-san mentem szülni. Az első 2 óra alatt a második 3,5 óra alatt lett meg. Az elsőnél még jó hogy kórházban voltam mert ha nem,akkor itthon szültem volna meg. Nem voltak fájásaim csak egy,közvetlen a tolófájás elött. Lementem a szülőszobára 18:30-kor,ott azt mondták ebből majd csak talán reggelre lesz baba mert a gép szerint nincsenek fájásaim,20:20-ra megszültem a lányomat. :-) A másodiknál 11 órakkor mentem be mert szivárgott a magzatvíz. Ott azt mondták ha nem indul be akkor reggel beindítják. Na ő beindult 14.30-kor kezdett fájdogálni 17:57-kor kibújt a baba.
2010. jan. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 106kg voltam, mikor szülni mentem, délután 3 körül kezdődtek a fájások, 7-kor elment a magzatvíz, és 22.50-re megszületett a fiam. Én nem mondanám, hogy nehéz volt:)
2010. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ijesztgetni szoktak csak. Azért mert aki "kövér" annak el vannak zsírosodva az izmai és hogy a vékonyaknak könnyebben megy. Holott ha bele gondolsz logikusan... Én 106 kilóval lettem terhes 120 vagyok most. Nekem ezzel a 120-al kell leguggolnom, felállnom, fekvésből felülnöm lépcsőznöm stb... Vizsgáló asztalról is mindig nyújtja a kezét a doki én meg mondom hogy köszönöm megoldom és hasból ülök fel. nem kapaszkodva nyögve stb... Amikor voltunk 4D is kérdezte a szonográfus hogy sportoltam mert olyan könnyen mozgok akkor 35 hetes voltam. Forognom kellett egyik oldalról a másikra hogy elkezdjen a Fiam is mozogni. Na most képzelj el egy 50 kilós csajszit hirtelen ilyen súllyal kéne felüljön vagy felálljon mint nekünk. Nem azt mondom hogy nem menne neki de lehet nyögdécselne ezerrel. És itt most nem megbántani akarok valakit. Könnyű szülésed lesz, és nem azért mert kövér vagy vagy mert vékony. Leginkább azért mert jó helyre kell nyomni. Most 37 hetes vagyok és biztos nem lesz semmi problémánk. Te is bizzál magadban és a Babádban meg abban hogy nincs olyan amit ne tudnál megcsinálni. Ott lesz a babátok is aki "törni" fogja magának az utat Ő is dolgozik veled együtt a "szabadulásán".

2010. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 178 cm vagyok és 95 kilóvalmentem szülni mindkétszer. Elsőt 3 óra alatt, másodikat 2 óra alatt. :)

Neked is hasonlóan könnyű szülést! ;)

Ja, én szedtem a homeos bogyókat is. :)

2010. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!