Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csipked! Normális ez?

Csipked! Normális ez?

Figyelt kérdés
36+3hetesek vagyunk,és nagyon rossz napom van ma!Olyan vagyok mint a mosott .....!Csak aludnék,morgok a férjemel és sirógörcsöt kapnék!Ma voltunk nst-én,minden rendben volt!De már tegnap is és ma is ,teljesen lent szurkálást,csipkedést érzek!
2010. jan. 28. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia.én is igy vagyok mint te egyik nap igy másik nap ugy.van amikor pörgök van amikor csak aludnék.néha az sem mindegy h hogy áll ki a szög a falból:)a szurkálás sztem inkabb apró pici görcsök nem? legalabb is nekem ilyen szokott lenni de nevezhetjük szurkának is csipkedés nem tudom olyat nem érzek.kitartás már nem sok van hátra mondom énnnn .....36+5 h kismama
2010. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aszurkálást, csipkedést az okozza, hogy tágul a medencéd, készül a szülésre. A hangulatváltozások, a sírósság, a morgolódás sajnos a hormonok számlájára írható..Aluszékonyság: lehet a frontok miatt van meg attól, hogy a szervezeted is készül, igyekszik erőt tartalékolni a szülésre..meg a napot se látni jó pár napja, front hátán front..ez is betesz..
2010. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!