Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clostyt kaptam. Meghötta...

Clostyt kaptam. Meghötta mesim, még ma is maszatolok egy kicsit ez az 5. nap. Ma teszteltem egy pozitívat, igaz halvány de jól látható. Fájnak a melleim nagyon és a hasam alul baloldald szurkál, vagy csípked, vagy nem is tudom?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy terhes vagyok?
2011. febr. 3. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendesen megjott?ugy ahogy szokott?
2011. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy rendesen megjött? Amikor én terhes lettem nekem is volt pici "vérzésem" épp a várt menstruáció időpontjában, de 3 napig csak barna maszat volt, aztán elmúlt, szóval gyanús volt, hogy ez nem igazi menstruáció. De hallottunk már olyat, hogy rendes vérzés mellett valaki terhes lett, de szerintem ez azért nem általános. Nem igazán tudsz mást csinálni mint venni egy másik fajta tesztet és még egyszer megpróbálni. Nagyon szurkolunk neked!:) Majd írd meg mi a helyzet!
2011. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot aranyosak vagytok:)Igen rendes vér de nem olyan sok mint szokott lenni..és más érzés is van a hasamban,nem a megszokott mesiszerű görcs
2011. febr. 3. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!