Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógyszert lehet be...

Milyen gyógyszert lehet be venni terhesen? 4 hetes vagyok és annyira rosszul vagyok, fáj a gyomrom hányok. Mit vehetek be? Milyen gyógyszert lehet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Panadolt pl., fájdalomra. De szerintem mielőtt bármit bevennél, érdemes lenne elmenni a háziorvosodhoz, mert lehet vírus is.
2014. nov. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Terhességi tünetekre ne vegyél be gyógyszert. Az émelygés hányás tök természetes ilyenkor.
2014. nov. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hanyingerre B6 vitamint adnak a gyogyszertarban, jot tesz egyebkent tenyleg. A panadol vagy mar paracetamol alapu fajdalomcsillapitot nyugpdtan bevehetsz.
2014. nov. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 7hetes vagyok és már hetek ota hányok. Nekem a piritos és a tea vált be! A b6 tényleg segít? Mert akkor kiprobálnám én is!
2014. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Savtol fáj a gyomrod? Nekem arra a Rennie és a salvus víz vált be. A hányingerre jó a b6 vitamin, illetve a többször keveset evés.
2014. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a sav miatt állandóan tejet ittam terhesen, csak az segített. Most súlyosan tejfehérje allergiás a babám. Nem biztos, hogy ezért, de inkább ne essetek a hibámba.
2014. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sav le kötött lehet be venni?
2014. nov. 17. 11:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Orvossal konzultálj erről. Reniet lehet, mást én nem szedtem. A salvus víz csodákat tett. Azóta is azt iszom, mert jobb mint a gyógyszer, pedig én sokfélét próbáltam már, mert régóta küzdök a savval, refluxxal, majdnem fekélyem is volt már pár éve.
2014. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
B6 bol egy nap hány darabot lehet be venni?
2014. nov. 18. 14:12
 10/10 anonim ***** válasza:
2-3x1
2014. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!