Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most reggel 8 óra 30 kor...

Most reggel 8 óra 30 kor kijött a nyákdugó, mire számitsak most, mennyi idöm van még szülésig, milyen tünet lesz a következö?

Figyelt kérdés
lassan 38 hetes km
2011. febr. 9. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó. Akár ma is lehet, de hetek is eltelhetnek. Ha menziszerű görcseid vannak, vagy folyik a magzatvíz, irány a kórház. Én már becsomagolnék :)

Nekem mondjuk 4-5 hét telt el így, minden gond nélkül.

2011. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kisnita ***** válasza:

Jó kérdés... ezt csak a baba tudja, vagy a jó isten :D Van akinél egy nappal van akinél egy héttel a szülés előtt megy el a nyákdugó, van akinek meg soha nem is ment el semmiféle nyákdugó a szülése mégis megindul...

Minden esetre pihenj többet mint szoktál és figyelgesd magad. Ha kezdesz fájást érezni akkor zuhanyozz le és ha utána elmúlik akkor jósló fájás volt ha erősödik akkor rendes fájás. Ha rendes szülési fájásaid vannak akkor egy órán keresztül figyeld, mért és írd egy papírra, hogy mikor jöttek, mikor múltak el és rá mennyi időre jön a köv. Ha már 10 percenként jönnek akkor mindenképpen indulj el a kórházba ahol szülni fogsz!

Én vettem egy szülés felkészítő DVD-t mikor terhes voltam és abból hallottam ezeket.

Könnyű szülést neked! :)

2011. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet órák múlva,de akár 1 hét is mire megszülsz. Vannak fájásaid? Nekem menziszerű görcsökkel kezdődött,másnapra lett meg a lányom.
2011. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm....igen én is igy gondoltam,hogy mostantól teljes felkészültség mert bármi lehet.

Éjszaka volt egy kis mensi szerü fájásom,de elég enyhe nem volt vészes,azóta fájás eddig még nincs,csak a nyákdugó ment el.

2011. febr. 9. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem mindnél 3 nappal a szülés előtt ment el a nyákdugó, persze ez mindenkinél változó. gyors szülést kívánok Neked!
2011. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!